potrebujem sa co najskor dostat k psychiatrovi, prosim poradte, je to velmi surne

Psychopsych

No mne keď bolo najhoršie prišla som k psychiatrovi a už pri sestre v čakárni som sa rozrevala, to som nebola ani objednaná ani nič... Hneď vybehla dr a pichla mi dačo na ukludnenie a zachvilu má vzala. Myslím že takéto prípady nesmú odkladať, skutočne som bola vtedy na dne. Zavolaj a povedz že je to súrne a že nevieš či vydržíš čakať alebo niečo v tom zmysle. Pravdu. Mali by ťa vziať hneď a prednostne, neviem či to tak funguje aj inde ale keď je kopec ľudí v čakárni čo čaká len na mesačný predpis liekov tak a človek čo je momentálne na dne by ho mali vziať hned

Andy228

Skus zavolat viacerym psychiatrom, u niektorych sa neobjednava, staci prist a cakat. Pripadne zavolaj nejakemu a popros ich ci by ta nevzali cim skor, povedz ze sa citis zle a ze uz nevydrzis cakat. Vela stastia

jkjgkgkzhl

ja nepotrebujem neurol, potrebujem psychiatra. nechapem, ked niekto napr. dostane infarkt alebo len obycajnu chripku tak ho hned vysetria, tak preco musim ked ide doslova o moj zivot cakat este mesiac?...

Neurol

Zatial mozes ist k obvodnemu lekarovi,ten ti docasne moze predpisat zakladne antidepresivum alebo liek na uzkost Neurol.