Co sa stane keď si dcéra s matkou nerozumie

Príspevok v téme: Co sa stane keď si dcéra s matkou nerozumie
123321456

Ahojte moja mama ma nenávidí a naviše mam mladšieho súrodenca ktorého miluje a mňa nie mne nadáva, bije ma a môjho súrodenca nie. Mne vykričala že pokiaľ budem ja žiť ona nikdy nebude šťastná.a potom sa robí aké je ona chúďatko že ja som jej miláčik a neviem co lenže ja jej neverím pretože aj tak a 5minut ma neznáša už na mňa kričí atď...
Chcela by som utiecť niekde ďaleko ale nemám peniaze preto mi pomôžte co mam robiť keď ja nikomu z rodiny nemôžem dôverovať. Pomôžte mi prosim

Vychodnarkaa

františek9 a Underground - Vam by mi dala takoj bany. Do rodziny tu nadavace, že še nehanbice hovada jedne. Hanba vam, ice do het.

Underground

František9 a znaš jake tvoja Mati bolesti mala kedz ju tvoj brat jebal dorici a koň do papuľi?Ona vypľula na švet teba dementa to sebe nezna priznac.Bo najperši jej z džury vypadla fļaša vodky a takoj ty.Ta še nečuduj že si po svojej maceri žebrak-dement.Bo kedz idzeš jebac svoju macer do papuli ta perši sebe umy s kefu ten osraty kokot co si vycahnul krave z rici....

frantisek9

len ti ot matky neutekaj. co jej steš spuosobiť smutok a plač ?????????: ano ?? ona ťa porodzela mala aj bolesti silne a ti steš aby smutna bola ? to ? aj tak bi ťa policia chytela a mala bi sy zle nedobre.