Som chorá/hlúpa/divná?

Príspevok v téme: Som chorá/hlúpa/divná?
Wwirrrd

Dobry den. Mam 18 rokov a som v 3 rocniku na gympli. Ide o to ze som cierna ovca v triede. Nikdy som s nimi nebola na výlete lebo ma to nelakalo aj ked mi spoluziaci nic zlé, zatial, nikdy neurobili. Nechcem ist ani na stuzkovu a toto je moj najvacsi problem pretoze ked im to ppviem tak si viem predstavit co sa bude diat. Kedysi davnejsie som si vravela ze chcem byt ina. Vycnievat a nie zapadnut a ostat zabudnuta. Tam kam isli spoluziaci tam som nesla ja. Kym oni cvicili na telesnej ja som si vybavila papier necvicit a pocas telesnej som si pisavala do zosits svoje pocity. Neviem ja som zvlastny clovek ktorý blúdi chodbami skoly alebo ulicami neustale premysla a nemá ciel. Stratila som ludi ktorych som milovala babku najlepsiu kamaratku priatela ktory bol prvy a posledny (ano viem neverite hehe). Teraz ma trápi tá stuzkova. Nechcem tam ist. Rodicia ma doslova nútia a aj triedna lebo tusi ze nepijdem. Neviem co mám robit. Celkovo mi moj zivot príde zbytocny. Som rada ze zijem ze som ako tak zdravá ale stále je to rovnaké. Som tichá mam problem s vyjadrovanim a kamkolvek pridem som odsunuta na inú kolaj. Kedysi mi to nevadilo bola som rada ze som akasi "iná" ale teraz mi to príde ze som skorej chorá alebo zbytočná. Chýba mi priatel ktorý so mnou ani dlho nevydržal

Wwirrrd

Cliattsi- nie že chudá ale priam vychudnutá začo mi pár ludí hovorí že nejem pritom jem. A mam problem komunikovat obcas sa aj zakokcem alebo šušlem no des. A unavena bývavam stále ved prespim celé dni

Cliattsi

Ahoj. Ja som tiežčlovek, ktory vela premysla a nema ciel. Mam ale jednu otazky - nie sinahodou az prilis moc chuda uz odmalicka? A tiez unavena, vycerpana?
Mas vo vseobecnosti problemy s komunikaciou?

Anonym1999SK

Ja tiež nejdem na stužkovú. Po prvé stužková nie je povinná akcia, takže nikto ti nemá právo za to nič spraviť, toto je potrebné si zapamätať, kvôli prípadným nepríjemným rozhovorom s triednou. Po druhé ak nemáš v triede kamartátov, tak to, že nepôjdeš na stužkovú moc vecí nezmení ani k lepšiemu, ani k horšiemu. Mne pomohlo, že som to vyriešil celkom v tichosti a nerobil cirkus okolo toho, tým by si mohla poštvať ostatných. A nakoniec čo sa týka rodičov, tak tiež moji neboli z toho nadšení a mal som s nimi viacero rozhovorov na tú tému, ale som si povedal, že ak chcú, aby som tam išiel, aj napriek tomu, že sa tam budem cítiť zle, tak mne je jedno, že či im na tom záleží. Hovorili mi napríklad, že budem braný za divného v triede, ale tak v mojom, aj v tvojom prípade už sa stalo, takže to ma nejak nedesilo.

Gima

Ja som sa prekonala, navliekla na seba otrasne strieborne obtiahnute šaty, vtesnala som sa do škrablavych a smradlavých silikoniek a so zvesenou hlavou a negativnym postojom som to ustála na tom našom podiu v jedalni. Vdaka Bohu, že pustili hudbu, ktorá bola pre mna najužasnejším momentom celej stuškovej. Tancovať som nevydržala, bola som už polomrtva z nedostatku spánku a vzduchu, ale hlavne nech rodičia maju neaku spomienku.
Nie si divná, no možno si sa ukrátila o skvelý zážitok.

Kontrol0r

Pred 3 rokmi som končil školu. Ja som nešiel na stužkovú a každý to vedel, pridalo sa ku mne viac ľudí až nakoniec nebola žiadna stužková :D