Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Nemám žiadne priateľky

Príspevok v téme: Nemám žiadne priateľky
Zara2228

Ahoj, píšem sem viac menej asi preto, že sa potrebujem tak trochu aj vyrozprávať.Mám 24, muža, malú dcérku škôlkarku. Zaujímalo by ma ale, či ste sa aj vy po založení rodinky ocitli v podobnej situácii ako my.Do vtedy sme mali priateľov, chodievali sme von, ale od kedy máme dcérku, mám pocit, že akosi nikoho nezaujímame.Nech je akákoľvek akcia s nami nikto už dopredu neráta.Nie je problém v tom, že mám potrebu sa niekde flakat po vonku to nie, len mi jednoducho aspoň raz za čas chýba aj spoločnosť iných ľudí.Mrzí ma, že už nemám jedinú priateľku ktorej zavolám, vyrozprávam sa, dáme si kávu.Ked zavolám jedinej kamoske ktorú mám, nikdy nemá čas, buď je v práci, alebo s priateľom.Keď ich zavoláme spolu, vždy sa niečo nájde prečo nemôžu.Už som to jedoducho vzdala.Chodím do práce, no mám prácu kde nemám možnosť sa s niekým spoznať, mám len jednu kolegyňu.Občas by som fakt potrebovala vypnúť, ale fakt nie je ako, alebo teda s kým.Veľa známych má priateľov, ktorí máju tiež detičky, ale my nemáme ziadnych takých.Asi ani neviem čo čakám ak sem napíšem, je mi proste z toho len blbo :-/ Akosi mám niekedy pocit, že ľudí od seba doslova odháňam.

mozebyt

Ja mam opacnu skusenost a teda,ze kamosky,ktore porodili deti sa o mna bezdetnu prestali zaujimat,darmo som ich volala von alebo bola ochotna za nimi prist....mozno sa ludia citia pri tebe nepotrebne,neviem.Ale napr.ja by som rada prekonala tieto zle skusenosti a to mozno aj tym,ze by sme si my dve mohli aspon pisat.Ja ziskam pocit,ze nie vsetky,co rodili su sebecke a ty ziskas pocit,ze sa mas komu vyrozpravat...no ak sme aj blizko seba,tak pripadne sa stretnut :) mozebytt@azet.sk