Nechutí mi jesť

Príspevok v téme: Nechutí mi jesť
NechutiMi

Zdravím vás.
Už asi mesiac nemám chuť do jedla. Keď zacítim jedlo, tak mi je na vracanie (vždy len ráno a dopoludnia). Nemám žiadnu poruchu s príjmom potravy. No už 5 rokov mám panickú poruchu, depresie a v poslednom čase mám extrémne silnú úzkosť a stres (zo školy). Chodím síce na strednú, ale nezvládam ju, kvôli vzťahom v nej (som sama). Za mesiac som schudla 3 kg a ak to takto pôjde, bude zo mňa kosť a koža. Nemám od toho ďaleko (mám 160 cm, 48 kg).
Aj keď som hladná, nič nejem, lebo nemám chuť.
Mala bysom som brať AD, ale neberiem ich. Bojím sa, že by to bolo ešte horšie. Počula som o zlých skúsenostiach.
Osobu, ktorej by som dôverovala na toľko, aby som sa jej mohla vyrozprávať nepoznám, takže všetko dusím v sebe. K psychologovi chodiť nechcem. Chodila som, nepomáhalo.

mjanik

skús akupunktúru-treba preliečiť trávenie,najmä posilniť žalúdok,je slabí.Opak je,keď je žalúdok prehriatý,vtedy by sme stále jedli,lebo žalúdok rýchlo trávi

Tomas12345

No tak horšie ucite nebude po AD . Takto sa bez liecby vyhladujes a vazne ochories. Ked nemas chut na jedlo tak skus jest aspon po kuskoch ja to tak robim ked napriklad nevladzem alebo nemam chut na obed tak ten obed jem po kuskoch aj 3 hodiny. Dam si obed do takej misky a tu si zoberem zo sebou trebars do mesta a z nej pomaly jem. Jest musis inak nielen ze schudnes na kost ale nebudes mat ani ziadne ziviny vitaminy,