Akú dojčenskú fľašu? poradte

nuknature

@matilda je to ako píšete, mám rovnako dobrú skúsenosť. Je to flaška NUK Nature Sense a už na pohľad je vidieť, že je iná ako ostatné a to ma na nej zaujalo. Malá ju prijala najlepšie

matylda

Ja som bohužiaľ kojila príliš krátko bola som zúfalá pretože žiadna fľaška nebola vhodná malá sa ako keby vôbec nevedela napiť.Mala som pocit že tie cumlíky sú na ňu tvrdé a nedokázala potiahnuť. Doma som našla ešte zabalenú ako darček takú malú fľašku NUK.Nič iné mi neostávalo len vyskúšať ale nebola som nadšená lebo bola umelá.Ponúkla som ju malej a konečne začala piť bez protestu čo ma milo zaskočilo.Na nete som sa dočítala že táto fľaška je vyrobená z plastu nezávadného a tie cumlíky majú otvoríky pre novorodencov a je urobený presne tak ako ked maminke saje mliečko z prsníka nejde tak rýchlo ako zostatných .je fakt super

banbulla

Nejlepšia flaška, ktorú máme aj teraz je nuk nature sense, je veľmi dobre tvarovaná, prirodzená... Za mňa naj

Maria87

Avent alebo Nuk. Pred pôrodom som kúpila štartovaciu sadu Avent (www.mimulo.sk) a bola som spokojna. Potom som skúšala aj fľašky Nuk a taky v poriadku.

jjeekkll

Určite NUK nature sense, ale celkovo značka NUK mi príde najprirodzenejšia a aj podla recenzí a skúseností čo už som čítala je naj

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.