Veľmi zlý psychický stav

Príspevok v téme: Veľmi zlý psychický stav
MELYSA

Ahoj, v poslednom období, som sa veľmi fyzicky aj psychicky vyťažila, natoľko, že z psychického stavu ma začalo bolet srdce, mam arytmiu, tachykardiu, cítim sa veľmi zle, som negatívne naladená, nič ma neteší, plačem a mam pocit akoby som na hrudi nosila balvan......
Nemám podporu u partnera skôr cítim, že mu leze na nervy môj stav, pritom som 3 roky fungovala, starala sa mu o jeho deti a dom a byt , keď bol v zahr. Neviem co mam robiť, cítim sa využitá z jeho strany a to ma boli najviac.... ROK bol v zahr. A ja sám lietala nonstop okolo všetkého, tešila som sa, že príde a budeme tu pre seba, ale akoby tu ani nebol... Povie mi, že keď mám hentake nálady to nemá zmysel, naozaj som sa snažila spraviť všetko, aby bol spokojný on aj jeho deti, ale teraz začínam chápať, že už ma vôbec nepotrebuje... Skôr som príťaž, nemala som kedy počas školského roka si oddýchnuť, len tak pretože som myslela v prvom rade na deti, posledné tri roky boli len o starani sa o deti a o domácnosť, či mi bolo zle, či som nevládala, musela som a pritom sú ani nie moje, už nevládzem jednoducho... A začína sa to prejavovať už aj fyzicky, mesiac poriadne nejem, strácam sily a aj srdce ma boli..... Co s tým?

pedag

Daj si pauzu od všetkého, musíš si oddýchnuť, ale ani s oddychom to veľmi nepreháňaj, lebo potom budeš už len oddychovať.

Jana Lukacova

MELYSA:...tak ako tu už bolo spomenuté, najlepšie pre Vás by bolo sústrediť pozornosť na seba a na svoje zdravie.

laela

ono je velmi smutne, ze chlapov, ktori su dokazu byt oporou zene je tak strasne malo... urcite su, ale je ich ako safranu...
no, aby som nebola nefer, celkovo ludi je takych v dnesnej dobe hrozne malo... empatia nikde... kazdy chce len vysmiatu polovicku vo vztahu...
ano, ja chapem, ze ked ma niekto psychicke problemy, je to narocne, ale... vela medziludskych vztahov, nielen partnerskych je takych, ze su to "fair-weather" vztahy, cize len v tom dobrom, je vsetko ok... akonahle je nejaka tazsia situacia alebo stav, vtedy sa to ukaze, kto je naozajstny priatel, ci je to prava laska...

nnnuuu

Melysa, trošku porozmýšľaj nad tým, čo by bolo pre teba to najlepšie, my to, žiaľ, nebudeme vedieť. Pre boha, veď sú veci, pre ktoré sa oplatí žiť. Pomohol by som ti aj inak, ale nemôžem si tu robiť reklamu, lebo je to neetické. Posielam Ti aspoň záblesk šťastia a netrápenia sa! Maj sa krásne a keby niečo, tak tu napíš a my Ti radi poradíme. Ciao bella ragazza!

WHISPER

potreboval k detom opatrovatelku, tak si ju robila..
a mám pocit ze tento príspevok tu uz bol kde sa tiez zenska stazovala ze sa stara chlapovi o deti a nie su jej,...
ked si to uz vtedy neriesila ked si tu vyplakavala ze si to nechala zajst az do takehoto stavu ze ti to uz nici zdravie...
mala by si zvaziť či by nebolo lepšie zbaliť si kufre a ísť si svojou cestou... (kedze predpokladam ze byvas v jeho nehnutelnosti)

Tomas12345

Daj si nejaky oddych trebars tyzden v nejakych SPA kupeloch, a zacni jest lebo inak sa tie tvoje arytmie nezlepsia. Ak by problemy so srdcom pretrvavali mozno by nebolo zle zacat uzivat lieky na srdce. Porozpravaj sa s manzelom a povedz mu ze si na dne a ze to nezvladas a verim tomu že najdete nejake riesenie a on ta podporí .