Po smrti....

Príspevok v téme: Po smrti....
Father921

čaute,volám sa Tibor a mám20 rokov.Dlhšie rozmýšlam nad samovraždou nakoľko sa mi nedarí v škole,zomrel mi otec...myslím si že moj život stráca hodnotu každý deň nad tým premýšlam ako sa hodiť pod vlak alebo podobne...Ale na druhej strane ublížim svojej rodine a to nechcem..ja už naozaj neviem...mám strašný stres a nezvládam to za posledne dva mesiace som strašne schudol a poriadne ani nespávam..ďakujem vám za aspoň štipku nejakej rady...vopred ďakujem.:-(

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

hela hela

Prosim ta nepachaj ziadne samovrazdy. To by nas tu uz bolo sakramensky malo, keby kazdy po velkom ziali si to hodil... Nie, nie, nie,
Prezivas tazke obdobie, naozaj si zbehni k lekarke aspon ma lieky na spanie, ci uklidnenie, samo, ze docasne. Spat musis. Odporucam ti prinutit sa sportovat, behat, bikovat, joga, absolutne vyvazenu stravu, ziadne fajcenie a ani pitie alkoholu. Opatruj sa. Chod do kostola, aj to moze pomoct, jasne ze ziadne svatuskarstvo, ale najdes ludi na rozhovor.
Medzi tymi ludmi mozno najde skvelu babenku.

Neurol

Trochu si vypit,hned ti bude lepsie...a ked sa bojis,ze neodhadnes mieru alebo nemozes pit,tak chod k obvodakovi,ten ti kratkodobo predpise Neurol...to ta utlmi....vzdy lepsie akoby si mal mysliet na take veci ako samovrazda

Lollka

Mas tazke obdobie a nezvladas to. Lepsie riesenie ako sa dalej trapit alebo pachat samovrazdu je navstivit odbornika co ti s tym pomoze. Idealne aj psychologa aj psychiatra. Psychiater ti predpise lieky s ktorymi budes moct zase spavat a zlepsia ti naladu, so psychologom zase mozes prebrat vsetky svoje problemy a hladat riesenie. Kazde zle obdobie raz skonci.

nnnuuu

A nie je to priskoro na páchanie samovraždy? Čo ti na to povie otec, keby že sa s ním po smrti stretneš? Že super, potešil si ma? Asi nie. Ono, každý má v živote depresívne chvíľky, aj ja som také mal a nikdy som sa neuchýlil k tomu, aby som svojej ex ublížil. Nuž, asi som ti veľmi neporadil:-(