cbd olej

Príspevok v téme: cbd olej
Misakusa

Mna by zaujimalo, ci ma niekto skusenost s uzivanim cbd oleja, a na co konkretne ste ho pouzili. Na jednej stranke som nasla teda pekny zoznam, co vsetko by to malo liecit, a nie je toho malo...
PS: V celej EU je tento produkt legalny, okrem sr /a to sme jediny v EU kde nie je povoleny/, takze nikde o tom nic u nas.
Tak sa len pytam, ci niekto o tom pocul, prip. skusal a podobne.
Poporosim odpovede tipu: daj si jointa, ci bongo su nerelevantne, nakolko cbd olej je o niecom inom...
Dakujem pekne.

Jarunka12

Skúšala som tie 5%, ale absolútne nič som nepocítila. To asi by bolo fajn vyskúšať tie silnejšie, či?

Kiko22

No ja mám osobne na to len pozitívny pohľad, mne to celkom pomohlo s nespavostu a takou "psychickou" pohodou, akože neberiem to nejak extremne často ale z času na čas si dám pár kvapiek CBD pod jazyk a osobne beriem z www.ilovecbd.sk a som s tým maximálne spokojný :)

martina88

mne konkretne pomaha so spankom cbd cko, objednavam od vitarian. sk 30% predtym som brala melatonin ale prestal ucinkovat

spilba

Nemal ich napäté, len sú ľudia, ktorý majú problém so svalstvom, že majú nejaké také diagnózy a tým to dobre podľa mňa neurobí. Mám kamošku, ktorá je KO keď si dá len horčík, lebo ten uvoľňuje tiež svalstvo

Hhah

Jeden chalan CBD užíval na psychické resp. neurologické problémy, povedal, že mu pomohlo na svaly, že ich nemal napäté. Ak by, opýtaj sa ho na fb, skupina PTSD, slovenská skupina. Je to admin tej stránky.