cbd olej

Príspevok v téme: cbd olej
Misakusa

Mna by zaujimalo, ci ma niekto skusenost s uzivanim cbd oleja, a na co konkretne ste ho pouzili. Na jednej stranke som nasla teda pekny zoznam, co vsetko by to malo liecit, a nie je toho malo...
PS: V celej EU je tento produkt legalny, okrem sr /a to sme jediny v EU kde nie je povoleny/, takze nikde o tom nic u nas.
Tak sa len pytam, ci niekto o tom pocul, prip. skusal a podobne.
Poporosim odpovede tipu: daj si jointa, ci bongo su nerelevantne, nakolko cbd olej je o niecom inom...
Dakujem pekne.

Pitra

Je to těžké říct, že CBD olej něco konkrétního léčí.
Léči to, co je nevyvratitelné klinickými studii a to je epilepsie.
Dalo by se tedy o CBD říci, že pomáhá při léčbě.
Např. tělo je slabé, má stres při chemoterapii. Tedy CBD tyto příznaky minimalizuje a tím pádem je tělo silnější, ty máš více chuti do života a tím tvá chemoterapie má větší procentu úspěšnosti.
Ono CBD dává celé tělo do rovnováhy. Váže se na receptory endokanabinoidního systému, který máme v celém těle. Mohla bych o tom psát eseje :D něco už mám načtené a ne jen z časáků, ale vyhledávám si informace v posledních studiích, které probíhají. Sama CBD užívám na své problémy.

zvedava999

ahoj no mna by tiez zaujimalo ci ma s tym niekto skusenost, uz dlhsie to sledujem citam o tom a pod. no nic konkretne neviem alebo teda nepoznam ludi co to skusali