Povinný plavecký kurz

Príspevok v téme: Povinný plavecký kurz
YYY

Zdravím, tato tema bude asi kusok divna ale potrebujem poradiť ako sa vyhnut plaveckemu kurzu, ktory je na nasej skole povinny. Nieze by som nevedela plavat, ale ide o to, ze sa tam bojim ísť kvoli ucitelom a spoluziakom. Bolo by mi to velmi nepríjemné a taktiez 26 stupňova voda cez jesenne obdobie ma dost desi. A to nehovorím o potapani sa a dvoj metrovej vode. Som na strednej pedagogickej skole a je to tu povinné, ak niekto nejde jeden rok, pôjde na dalsi a tak. Som odbor socialny pracovnik, na ktory sa nekladie taky doraz a majú to ľahšie na rom plaveckom nez napr. Odbor ucitel v MS. Dalej som aj oslobodena od TV, uplne, čiže ani na hodinach necvicim, no plavecky musim aj napriek tomu absolvovat. Myslite si, ze by mi pomohol nejaký papier od lekara napr ze mam alergiu na chlor alebo mam zapaly od chlorovanej vody? Za kazdu odpoved dakujem, a budm rada ak tu nejake budu, kedze som fakt zufala

YYY

Ano, bojim sa hlbokej vody ale pochybujem, ze by mi to niekto uznal, ako dovod pre to, aby som v tej hlbokej vode nemusela plavat. Ostatne povinne kurzy som zvladla, chýba mi uz len tento jeden

pavel y

To ako tie čupky u nás na škole. Blíži sa plavecký kurz a záhadne 90% študentiek beží k doktorom vybaviť si oslobodenie od kurzu. Hneď by som ich vyrazil zo školy.

Adden

Bojis sa vody? Alebo co je tvoj problem. Absolutne nechapem. Ak mas problem, tak ho priznaj, nevymyslaj traposiny po doktoroch.

YYY

Studujem socialnu pracu, takze je vacsia pravdepodobnosť, ze budem pracovat s dospelymi ludmi :) ale inak si povinnosti poctivo plnim a mam dobre známky, takisto sa zapajam do roznych projektov na pomoc ludom, ktori ju potrebuju, len co sa tyka toho plavania som si fakt neista, ale dakujem za nazor :)

pavel y

Zbabelo sa vyhýbať povinnostiam je riešenie ??? Ty študuješ na pedagogickej strednej ? Ty ba si raz mala ísť príkladom ďalším generáciam ?! No pekne...