Ako schudnúť

Mozolka

hoj,
ja som mala podobný problém po 1. dieťati som nemohla schudnúť z 82 kg na svoju pôvodnú váhu, skúsila som rôzne jedálničky, tréningové plány či spaľovače. Po márnej snahe mi známa poradila stránku www.sibutramin.cz kde som si na jej odporúčania kúpila Yeduc +, bála som sa, že len ďaľšie marketingové ťahy, najprv som brala len tabletky a podarilo sa mi 3 až 4 kg týždenne. Neskôr keď sa mi podarilo režim doma nastaviť pripojila som aj kardio vo fitku a šlo to na 5 až 6 kilo týždenne. Teraz som absolútne bez tabletiek a svoju váhu si stále držím a necítim ani pocit hladu a nutkanie stále jesť ako tomu bolo pred tým. :) Skús to možno to pomôže aj tebe nastaviť svoj režim.

akinom007

Do roka je to urcite realne!
ZAKLAD je strava aspon 5x denne v mensich porciach a dostatocny pitny rezim idelane cista voda.
Pohyb je druhorady.
Vela spravi vysadenie peciva uplne akohokolvek aj tmaveho. Ale zaklad zakladov nejest len 3x denne.

Elizabetka222

Od Prodietix-u som mala program Z3, schudla som totožnú sumu akú uvádzajú na webe, váha sa po skončení diéty nevrátila, ale pozor! - celkovo som zmenila jedálniček, teda nejedela som to, čo predtým, ale navykla si na nové stravovanie.

LivinkaF

Tiez doporucujem prodietix, osobne som s nimi nechudla, sportujem od malicka, nepotrebujem to, ale pocula som o nich viac, aj od trenerov

simi000

@DanoPeter, tiez som s nimi schudla, aj sestra, vahu si udrzujeme, staci sa len nevratit bezhlavo do starych kolaji

DanoPeter

Vlaknina je super na zaciatok, osobne som asi tri roky dozadu zacinal tiez s precistenim tela a neskor som presiel na nizkosacharidovu dietu, konkretne som mal dietu od prodietix.sk. Mals om dvoj mesacnu kuru, dokopy som schudol prvy mesiac 10 kg a dalsi 8 kg.. nasledne uz kura nie je potrebna a prechadza sa na klasicku stravu, co mi pekne vysvetlili a mal som to aj v manualy. To, ze mi nenutili dalej ich produkty ma presvedcilo, ze su to naozaj profesionaly a rad ich odporucim dalej. Odvtedy som schudol nejakych 14-15 kg a na tejto vahe sa udrzujem. Aj ked mam nad 30, jojo efekt sa nedostavil, mam urcite cistejsiu plet, viac energie a podobne. Teda za mna ziadne tabletky a hluposti, ale toto.

Gima

Ja mam z lekarne Psylium - indická vláknina na chudnutie a pomohlo, prečistilo trávenie. Dalej si cvičím doma, posilovanie predlaktí činkami, posilovna bicykel a schodolez a plávanie v relaxačnom bazene.

Deane

Hlavne nenaleť na nejaké tabletky so zázračnými účinkami. Aj dnes som podobnú reklamu videl a preskúmal, veľmi rýchlo som zistil že je to podvod.