Agresivita / Lov

Príspevok v téme: Agresivita / Lov
BielyTesak

Dobrý večer prajem , čo môže znamenať keď mam agresívne myšlienky voči iným ľuďom ? všeobecne som človek ktorý by neublížil ani zvieraťu , diskutabilné u človeka no keď napr stojím niekde v rade mam neskutočnú chuť doslova uloviť a uštvať človeka alebo ľudí ktorý stoja predo mnou .. hrýzť ich a roztrhať až do krvi. Pred tým než si niekto začne mastiť prsty nad klávesnicou a písaním komentárov typu daj sa liečiť alebo choď na psychiatriu tak podotýkam sú to len myšlienky no zároveň sú silné , v rukách neustále cítim napätie a najradšej by som trhal a hrýzol. Mám neskutočne veľkú chuť zo mňa vypustiť tu šelmu. Prakticky je to temná stránka ktorú som prijal a ovládam ju no ak vás niekoho napadne čo by to mohlo znamenať viac budem rád za každú radu a odpoveď Prajem vám krásny deň/noc.

BielyTesak

Vždy som bol tým čo ticho sleduje , niesol sa so mnou určitý rešpekt kedže ma nikto nikdy nenapadol a aj keď chcel bol som rýchlejší. Preháňať ani nepreháňam ... Nie každý tu má na to žalúdok takže podrobne opisovať nejdem , ovládať sa viem o tom to nie je .. ale ta chuť je neskutočná , skôr ma zaujíma či to ma niekto podobne. Som prakticky Vlkom .. isteže povedané obrazne .. dlho som spal v klude a v tichu a teraz chcem loviť. Samo o sebe sa veľmi stotožňujem s vlčou povahou. Je priam jasné že niektorý čo to budú čítať len pokrútia hlavou kedže ich obmedzený pohľad ich nepustí ďalej preto sa pýtam tých ktorý o tom vedia niečo viac. Budem neskutočne vďačný za každý rozumný príspevok.

bajo123

a v minulosti si bol agresivny clovek robil si zlobu ? ak hej mozno by si sa mal liecit :D donekonecna sa to neda udrzat na uzde a potom ze PRASK ! a niekoho dokaličíš :) tym liecenim som myslel dajme tomu psychologicku ktora by zistila co to sposobuje a ako to ventilovat :) a mozno len prehanas a neni to take zle :D