Agresivita / Lov

Príspevok v téme: Agresivita / Lov
BielyTesak

Dobrý večer prajem , čo môže znamenať keď mam agresívne myšlienky voči iným ľuďom ? všeobecne som človek ktorý by neublížil ani zvieraťu , diskutabilné u človeka no keď napr stojím niekde v rade mam neskutočnú chuť doslova uloviť a uštvať človeka alebo ľudí ktorý stoja predo mnou .. hrýzť ich a roztrhať až do krvi. Pred tým než si niekto začne mastiť prsty nad klávesnicou a písaním komentárov typu daj sa liečiť alebo choď na psychiatriu tak podotýkam sú to len myšlienky no zároveň sú silné , v rukách neustále cítim napätie a najradšej by som trhal a hrýzol. Mám neskutočne veľkú chuť zo mňa vypustiť tu šelmu. Prakticky je to temná stránka ktorú som prijal a ovládam ju no ak vás niekoho napadne čo by to mohlo znamenať viac budem rád za každú radu a odpoveď Prajem vám krásny deň/noc.

BielyTesak

Biela Kobra nešportujem , mam zdravotné problémy. Pre ľudí ktorý si sem prišli len uľaviť daný príklad davu bol len príklad daná chuť je kedykoľvek a kdekoľvek .. Rovnaka áno som mierumilovný človek. Prajem vám pekný večer ? asi skôr ráno :)

ad

tiez nadavam ked stojim dlho v rade ale nikdy som nechcel nikoho dokalicit, ty musis byt riadny kkt... chod k nejakemu odornikovi nech ta da do kopy. lebo niekomu ublizis a budete to lutovat obaja

rovnaka

Ta agresivita tipujem, ze vychadza z dlhodobej iritacie, o to tazsie to musis zvladat, ak si vo svojej podstate mierumilovny ci snazis sa takym takym byt...v situaciach ake opisujes mam ja chut si riadne zanadavat a obas sa k tomu aj odhodlam.

Biela Kobra

Biely Tesák, športuješ? V každom z nás sa skrýva väčší či menší kúsok agresivity, ináč by ľudstvo voči iným druhom neprežilo. Ak máš pocit, že je jej v tebe priveľa, daj sa nejaký šport, súťaž s inými, alebo na nejaký kontaktný, bojový, kde to zo seba vytlčieš (alebo to niekto vytlčie z teba).

Ak nie si športový typ, tak začni písať. Máš kultivovaný štýl, tak zapracuj svoje predstavy do nejakého zmysluplného príbehu. Ktovie, možno to bude dobré a niekomu sa to zapáči, mnohí spisovatelia takto začínali. Proste to treba zo seba dostať von, aby nebol problém :)

A v prípade potreby sa obe terapie dajú vraj kombinovať.

Darwin

Anjelik a potom že ľudia sú z opice tak to je nedokázana blbosť a lož a ty musíš byť špeciálna výnimka.Ja som už raz tak stavaný súperiť sexovať milovať mňa neprerobíš nechcem byť malý tenký intelektuál v okuliaroch ja chcem byť sám sebou nikdy nie taký akého ma chceš vidieť ty a nikdy nie taký akého ma chcú vidieť ostatný Pa..:-)

anjelik *

Ak by si pripustil, že sa ako bytosť vyvíjaš, tak tvoja minulosť bola minulosťou zvieraťa. Tá je navždy zapísaná v genóme tela, v ktorom ty aktuálne žiješ. A práve ten genóm sa u teba dominantne prejavuje, genóm zvieraťa,, túžiaceho trhať, zabíjať pre potešenie z lovu. Tvrdíš, že to máš pod kontrolou, nuž, tak ti prajem, aby to tak aj navždy zostalo. Predsa len si v tele človeka a ako taký by si nemal roztrhať čakajúcich zákazníkov pri pokladni. Je za to pomerne vysoký trest. :o)
Osobne by som ti ale radila, keď už si sa ako človek zrodil a už nie ako šelma..využi svoj čas na Zemi na vývoj, ktorý ako človek môžeš mať..vzdelávať sa, spoznávať ľudský svet. Po lesoch si sa už nabehal dosť, poobčúraval dosť kríkov,oplodnil dosť vlčíc..snáď už chceš od života aj viac..ako pachtiť sa za krvou a nechať sa zmietať vášňami a chémiou...jednoducho povedané, byť zvieraťom. :o)

Ak sa len zabávaš a vymýšľaš si témy, tak stále platí,že nič nevzniklo náhodou, ani tento tvoj nápad. :o)

Cariboo

Haha, tema pobavila, ale beriem ju vazne. Tak to prijimi aky si a radsej sa chod vybehat do lesa. Priatelku mas? Su aj takeho "uchylky" a pokial to dokazes korigovat/ skryvat mozes svet vidiet uuuplne inak ako ostatni.