Agresivita / Lov

Príspevok v téme: Agresivita / Lov
BielyTesak

Dobrý večer prajem , čo môže znamenať keď mam agresívne myšlienky voči iným ľuďom ? všeobecne som človek ktorý by neublížil ani zvieraťu , diskutabilné u človeka no keď napr stojím niekde v rade mam neskutočnú chuť doslova uloviť a uštvať človeka alebo ľudí ktorý stoja predo mnou .. hrýzť ich a roztrhať až do krvi. Pred tým než si niekto začne mastiť prsty nad klávesnicou a písaním komentárov typu daj sa liečiť alebo choď na psychiatriu tak podotýkam sú to len myšlienky no zároveň sú silné , v rukách neustále cítim napätie a najradšej by som trhal a hrýzol. Mám neskutočne veľkú chuť zo mňa vypustiť tu šelmu. Prakticky je to temná stránka ktorú som prijal a ovládam ju no ak vás niekoho napadne čo by to mohlo znamenať viac budem rád za každú radu a odpoveď Prajem vám krásny deň/noc.

BielyTesak

Je to rozdiel nenávisť k niekomu kedy doň chceš vystrieľať milión nábojov a keď máš jednoducho chuť niekoho roztrhať .. ako sa to dá inak opísať ? Aj tak vďaka za snahu.

bajo123

je to myslienka ktora by u zdraveho jedinca nemala co robit..a hlavne to nieje dobre ak sa to pravidelne vracia...ked sem pises tak z toho usudzujem ze ti to neni lahostajne alebo len trollis ludi "namotavas na hluposti " ako ti moze niekto normalne odpovedat na takuto hovadinu ktoru ani poriadne neopises ...aj ja mam niekedy chut niekoho rozstrielat aspon 40 nabojov do hlavy zalezi ako casto sa to stava ake je to silne ako sa pri tom citis a million veci okolo...Chod k psychologovi je to doktor ako kazdy iny...

BielyTesak

Bajo , to si vážne myslíš že pomôže opísanie predstavy ako z niekoho trhám mäso ? Je to len predstavivosť :P Niekto príčetnejšieho vnímania mi hold asi neporadi :)

bajo123

1. si clovek
2. ked budes mat pocit ze sa to zhorsuje chod ku psychologicke a povec jej to cele ako to je celu pravdu...ona ti povie o co sa jedna ci to je porucha alebo len nejaky skrat v hlave alebo nieco...na internete ti nikto nepomoze...ja osobne by som chcel vediet co sa to somnou deje
3. opis to tu podrobnejsie a nebud trapny ze nato nemame zaludok :)