Šialená matka

Príspevok v téme: Šialená matka
Neviem vymysliet

Dobrý deň. Môj problém ma trápi už vyše roka. Moja vlastná matka ma psychicky týra, kričí na mňa za každú maličkosť, že som otrasná a beznádejná, keď som chorá, alebo nahlas dýcham, kričí ešte aj za to na mňa. Všetko jej vadí, tvrdí, že ju budia zvuky, ktoré však ja ani nikto iný nepočuje, okrem nej. Raz mi niečo nakáže, ja presne splním jej príkaz, aj za to na mňa kričí, že som to mala spraviť inak. Som poctivá študentka, nepijem, nefajčím, nedrogujem, nesexujem, proste nič. Ale aj tak som pre ňu najhoršia na svete, ak aj spravím niečo dobré, vždy je to len jej zásluha a ja môžem vždy za všetko. Nikto mi to neverí, lebo pred inými sa pretvaruje na milú osobu. Práve dnes kopala do klietky môjho králika, nechápem prečo, chudák sa bojí už aj mňa... Zvykla ma byť za známky, nie za pätky, ale za trojky... Neviem, čo mám robiť, mám ťažké depresie z toho, rozmýšľam o samovražde, ale na dohodnuté sedenie o psychológa, na ktoré som čakala dva mesiace, ma jednoducho nepustila... Skúšala som sa aj viac snažiť plniť jej nereálne požiadavky, aj ísť do útoku, ale buď to vôbec nepomohlo, alebo sa to len zhoršilo. Nemám ešte 18 a pomerne dlho ani mať nebudem a neviem, ako dlho to takto ešte vydržím... Otca nemám, zomrel, príbuzní mi neveria... Hociaká rada alebo pomoc by sa mi veľmi hodila... Ďakujem...

WHISPER

predpokladam ze mobilny telefon máš...
tak pokial chceš tomu zabraniť a chceš byť užitočná,
s internetom vie robiť kazdy degeš,
ked budes svedkom sikany natoc video na mobil a posli mailom do nejakej TV.. tiez sa to da mailom poslat na rozne vyssie miesta ktore to musia riesiť...

takze zasiahnut mozes aj ty...! a nie sa iba prizerať...