Chcela by som skúsiť drogy....

Drogydrogy

Skus co sa pytas kraviny naco budes sportovat :D a nicit si zdravie. Tieto niektore prispevky polovica z nich je tu sikanovana ma depresia a ze vraj forum o zdravi :D boze moj

pomocnica

Príspevok myslím v ženskom rode, len som zle prečítala...Aj baby môžu boxovať....Nerob to, uvidíš dobre ti radím.❤

pomocnica

Neskúšaj ich...existuje aj lepšie riešenie...Rada by som ti pomohla, tak sa môžeš vypísať zo svojich problémov....Poradila by som ti skôr začať napríklad boxovať, uboxovať sa do odpadnutia, že budeš taký vyčerpaný, že okrem vody inú myšlienku mať pravdepodobne nebudeš...Keď s takými tvrdými drogami raz začneš, niet cesty späť..Je taký reálny príbeh, že boli šťastná rodina iba s typickými problémami, ale syn, pubertiak sa dal na drogy, pretože to chcel skúsiť a zabudnúť na jeho pubertálne problémy...Stal sa závislým...otec sa rozhodol, že to vyskúša a ON mu ukáže, že sa s tým DÁ prestať, že on to zvládne...Vyskúšal a stal sa taktiež závislým, až sa otec predávkoval a zomrel..Syn zostal závislým a teraz neviem čo s ním je a či je. Matka sa psychicky zrútila...Ver mi, že toto nechceš...Nie je to vôbec dobrý nápad, neskúšaj ich a nekaz si život, ktorý dokážeš urobiť lepším. ;-)