Mám strach

Príspevok v téme: Mám strach
LeaRemmiiaasech

Ahoj.. volam sa lea a mam 12 rokov .. bude to zniet divne ale ked som bola mala tak som mala strasné nočné mory .. v tych snoch bola jedna osoba ktora mi ubližovala .. a týrala ma .. bola to nejaka neznáma žena .. . V skole mame nvu ucitelku a to je ten problem ze ona má tú istú tvár ako tá v tom sne... je to jedna a ta istá ... mam strašný strach a uz neviem čo mám robit .. prosim pomozte mi ..

nnnuuu

Nuž, veľa vecí je funny, možno aj nočná mora, ale keď si tak skypujete s vlastným dieťaťom a to Vám z ničoho nič pošle fotku Vašej ex, vtedy to príde: srdce začne silno biť, kolená sa roztrasú, keď stojíte, padnete, pery zmodrejú, človek odchádza, ešte stihne posledný alebo takmer poslednýkrát pozdraviť svoje dieťa. Uvidíte tunel, na konci tunela svetlo, žiadne peniažky, žiadne euráče:-(

nnnuuu

Ha, ha. Ale však to nemôže byť až také zlé, mať nočnú moru a potom vidieť na živo postavičku z tej nočnej mory. Cool:-) Vypýtaj si od nej aspoň podpis alebo ju popros, keď budeš mať na to chuť, aby ťa v sne ešte prišla potrápiť. Cool, very cool:-)

milajar

a nemas mamu, musis sa s tym zdoverit blizkemu cloveku, ktoremu veris a mas v nom oporu, alebo ist za fararom a sa mu zdoverit, urcite ti pomoze, len nebud na to sama, sama nic nevyriesis