Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Drogy a samovražda

Príspevok v téme: Drogy a samovražda
anonym000

Ahoj mám problém. Beriem drogy a som na nich strašne závislý a chcem prestať priateľka mi povedala že mám ísť ku psychológovi ale ja nechcem. Kvôli drogám som stratil priateľov a chcem sa zabiť. Som v slepej uličke. Už som sa pokúsil si podrezať žili ale priateľka ma zachránila. Pomôžte mi niekto prosím!

Devil

Áno je to choré. S tím našim "skvelým" systémom nič nespravíš. Nuž len ignorovať takích ľuďì, lebo tí Ťa sťiahnu dole.

Simona Za

Ale veď to je choré ako niekto môže čo som mu nič neurobila urobiť zo mňa závislá ka a zničiť mi život veď to by malo byť riadne potrestané

Simona Za

HM a čo mám robiť?Keď vkuse sa chcú tí ľudia okolo toho stretnúť so mnou a je to strašné silná droga

Simona Za

A keď mi jeden človek chce mi dať drogy je to trestné?Čo mám robiť ak by som ho stretla niekde by mi to nalial alebo pichol môžem ísť na políciu?

Marosko-n

Modli sa k Bohu cez pána Ježiša a Pani Máriu, len oni ti pomôžu.
Ak nimi pohrdneš skončíš tento život v mukách aj na druhom svete !
Nesrandujem, ale hovorím životnú skusenosť ktorú som doteraz prežil. A ďakujem za dar Boží, ktorý mi Boh dáva .

Devil

No, môžem sa Ťa spýtať aké drogy berieš?.. Ja mám za sebou zopár neúspešných pokusov.. To ti nepomôže.. aj ja som stratil kamošov školu priateľku.. takže ak berieš pedro tak sa len zavreť doma a prečkať tie stavy okolo toho.. žiadne antidepresíva tím si len prehĺbiš závislosť... ak tak liečenie,ale to ti tiež nepomôže bohvieako.. poton keď prejdú tie stavy tak jedine šport

nnnuuu

Ak chceš od toho odvyknúť, tak by si mal mať po ruke aspoň antidepresíva. Tiež sa treba poriadne zamestnať a niečo robiť, čo ťa bude baviť. Nájsť si inú, normálnu "drogu".