Drogy a samovražda

Príspevok v téme: Drogy a samovražda
anonym000

Ahoj mám problém. Beriem drogy a som na nich strašne závislý a chcem prestať priateľka mi povedala že mám ísť ku psychológovi ale ja nechcem. Kvôli drogám som stratil priateľov a chcem sa zabiť. Som v slepej uličke. Už som sa pokúsil si podrezať žili ale priateľka ma zachránila. Pomôžte mi niekto prosím!

Kikuskaaaa

Vyser sa na to. Drogy su dobre hlavne tie z ktorych mas vidiny. Ser na to, sak doteraz sme sa zfetovavali a bolo dobre. Si treba uzit mladost.

nnnuuu

Ak má zakladateľ tejto témy potrebu zabiť sa, tak to asi znamená, že má ťažké depresie a svoju dávku šťastných pocitov si už vyčerpal. Už si len treba povedať STOP, ak sa máš aspoň trochu rád.

Devil

Jaj tak sorry potom. Tak to sa prakticky nič nestalo:). Takže máš ponaučenie nebrať si cigy od druhých ľuďí hehe

Simona Za

Ach si to zle pochopil ja ich ani nepoznám to niesu kamaráti len mám pocit že ma chcú nafetovat oni.jJa som sportovkyna.A drogy som nikdy nebrala a ani nechcem.To bola nešťastná náhoda

Simona Za

Jaj trošku zle som to napísala ja som nikdy nič nebrala.On mi raz dal cigaretu som si myslela že normálnu čo sa kupuje v obchode ale bola to drogová ciga ja som to nemala skade vedieť.

Devil

Aha tak mi je to jasné. Ja mám tiež dačo za sebou. No nič mne pomohlo úplne prerušiť kontakty s fetošmi. A ak ich aj pôjdeš bonznúť, tak aj ty budeš mať problém. Už budes v systéme a mohla by si byť aj trestne stíhaná za to že si si obstarávala veci. Takže prestaň smažiť. Viem že je to ťažké, ale raz musíš prestať. Na fb si ich blokni alebo čo a od druhých nič nekupuj. Zbytočne minieš lóve a po čase budeš mať len takých ľudí okolo seba ako sú s tej krčmy. A to predsa nechceš no nie?:)

Devil

No za to že bol jeden na psychiatrii,tak to neznamená, že všetci tí chlapci s krčmy nie sú normálny. Pravdepodobne Ťa chcú využiť, namotať Ťa na fet a pozabávať sa. Ak si este nemala žiadnu drogu,tak si určite nedávaj. A zas si myslím, že by Ťa nezdrogovali násilím.

Simona Za

Ja ich poznám z krčmy.Vyhybam sa im ako sa len dá ale aj tak mám strach z nich jeden už bol na psychiatrii.Takze normálny niesu.