Antidepresíva cítim sa po nich strašne

Príspevok v téme: Antidepresíva cítim sa po nich strašne
Cherrycutie56

Prosím o pomoc, doktorka mi predpísala AD s názvom sertralin actavis na miernu soc.fob . Brala som ich 2 dni ale cítila som sa po nich neskutočne zle nevedela som spat, bolela ma hlava, mala som pocit sa že mi celé telo trasie, bolesť žalúdka, kŕče, nechutenstvo a uzkosti. Po dohovore s lekárkou som ich vysadila. Dnes sú to dva dni čo ich neberiem a cítim sa stále rovnako . Viete mi niekto povedať či to je normálne a koľko to asi ešte bude trvať ? Som z toho zúfalá a bojím sa že z toho ešte nakoniec aj ochoriem lebo si už všeličo nahováram. Dnes som si dala aj neurol aby som si aspoň na pár hodín pospala. Veľmi prosím o odpoveď ak niekto prežíval niečo podobné alebo sa v tejto oblasti orientuje
Ďakujem za každú odpoveď

Cherrycutie56

Rada by som ale nakoľko dnes bol sviatok, zajtra sobota, potom nedeľa tak nemám momentálne s akým . Lekárke som skúšala písať aj na facebooku ale neúspešne preto by som chcela počuť názor niekoho kto si prešiel niečím podobným, ubíja ma to, že neviem dokedy sa budem musieť ešte trápiť s týmito pocitmi a či to je vôbec normálne