Nikto ma nemá rád

Príspevok v téme: Nikto ma nemá rád
UnwantedGirl

Dobrý deň.
Mám 20 rokov a ešte chodím do školy.
Premýšľam o svojom živote a prišla som na to, že ma nikto nemá rád. Všade som nechcená. Ťahá sa to za mnou už odmalička. V škôlke som nemala žiadnych kamarátov, niektoré deti ku mne boli dokonca drzé. To isté na základnej a aj teraz na strednej. Nemám žiadnych priateľov. Jediné čo mám, je rodina a som za ňu vďačná.
Pripadá mi, že so mnou ľudia nechcú nič mať. Vidím na ich tvárach, že ich odpudzujem a vidím aj znechutenie (zo mňa).
V škole nemám absolútne nikoho. Všetci na mňa pozerajú znechutene a krivo.
Je síce pravda, že som hanblivá, nekomunikatívna a nespoločenská a asi mám zlé vyžarovanie, ale každý sa mi obráti chrbtom. Takýto život je na prd.

Hocikedy rozmýšľam nad tým, že keby sa mi náhodou niečo stalo a zomrela by som, bolo by to v pohode. Mala by som kľud a netrápila by som sa. Nechcem zomrieť, ale keby sa to stalo, vadilo by mi to len trochu (bolo by mi ľúto, že by som nebola s rodinou, a aj to, že by sa trápili).
Cítim sa na tomto svete bezcenná a nepotrebná.
Neviem si predstaviť ten pocit, že by ma mal niekto rád. Neviem, čo je to láska.

Bohatstvo

Ahoj, nájdi si dobrovoľnícku činnosť napr. pre starých, opustených, chudobných. Pomáhaj tým, ktorý to potrebujú a uvidíš že ťa to obohatí.

Yondaime

Ešte si mladučká.. Lásku ešte nájdeš.. A koľko krát ešte.. Ojojoj. Toho sa nemusíš báť :) A niesi sama.. Máš tu rodinu,ktorá ťa má rada a potrebuje ťa.. Hlavu hore.. Namiesto toho aby si sa trápila takou prkotinou,by si mala ísť do spoločnosti a zoznámiť sa s niekým.. Chlapcom,babou.. Len si daj pozor.. Neže sa zamiluješ do prvej osoby na ktorú narazíš. Daj si pozor.. Držím palce.. :) Určite si niekoho nájdeš.. Neboj ;)