Synchronicita

Príspevok v téme: Synchronicita
Lulu265

Ahojte, možno zvláštna otázka, ale veríte na synchronicitu? Počula som o nej už dávno, ale vtedy sa ma netýkala ( mala som ten pocit). Už vyše roka sa mi dejú veci s ňou súvisiace sústavne. Je to sled zvláštnych udalostí, často vídam tie isté čísla, mám sny ktoré sa plnia hoci su úplne nepodstatné. Presvedčila som sa o nej po návšteve knižnice, keď som sa s rodinou presťahovala. Bola som vonku s deťmi, keď ma stretla milá pani a dala sa so mnou do reči. Rozprávala mi o zaujímavých miestach v okolí a spomenula knižnicu, kde je zaujímavý kútik pre deti s množstvom knižiek. Kedže bola práve otvorená a vonku nebolo dobré počasie, tak sme sa tam vybrali. Zapísali sme sa, deti sa pohrali, poprezerali knihy a vybrali si tie na domov. V tom ku mne podišla pani knihovníčka a ukázala na najnovšie knihy, nech si vyberiem aj ja a odišla. Deti už boli nervózne, pripravené na odchod, tak som siahla po prvej farebnejšej a novšie vyzerajúcej z oddychovej literatúry pri dverách. Až doma som zistila, že som si vybrala knihu o synchronicite. A odvtedy mám pocit, že môj život ani nie je reálny, všetko je tak čudné