nechut na sex

Príspevok v téme: nechut na sex
lalija

dobry den potrebovala by som radu nemam sa s kym o tom porozpravat.. som s priatelom8 mesiacov a vlastne prvy polrok bolo vsetko super je to typ cloveka co splna vsetko co som si priala lenze posledne 2-3tyzdne som uplne stratila chut na sex (predtym asi 2 mesiace som nemohla casto kvoli zapalenym oblickam vtedy ma podrzal) niekedy ked vidim ze uz je nervozny tak sa s nim vyspim aj ked mi to vadi.. raz za cas dostanem chut aj ja vtedy sa cuduje ze co sa stalo ze mam zrazu taku chut.. svojho priatela milujem no posledne tie 2-3tyzdne nemam naladu na nic casto som podrazdena vytocia ma fakt blbosti nejak nepocitujem radost a budim sa uz so zlou naladou nemam chut jest a fakt hocico robim tak sa nudim, som naladova a rychlo sa unavim.. a kedze som takato niekedy sa to prenesie aj nanho vtedy do seba ryjeme ale zase nevydrzim byt s nim pohadana vzdy idem riesit a udobrovat.. nemam sice chut na sex vobec zato jediny dobry pocit mi dava ked ma obima.. poradte mi ako dalej co mam robit s tymi naladami nechcem byt k nemu chladna..byvame spolu 7 mesiacov a nikdy nebol problem.. ps:radost a lasku nepocitujem ani ku svojej sucke a kedze moja laska k zvieratam a k nej je nekonecna tak to nechapem co so mnou je

Bipo

Ak tieto tvoje stavy potrvaju radim kompletne zdravotne vysetrenie, podla symptomov moze sa jednat o hormonalnu poruchu Najdi si dobrych odbornikov nech ta poriadne vysetria