pomohlo vám sedenie u psychiatričky,

Príspevok v téme: pomohlo vám sedenie u psychiatričky,
potrebujempomoc2

prosím o naozaj úprimné odpovede ludi ci vam pomohli sedenia u psychiatricky a komu ste isli...mam socialnu fobiu abnormalny strach z ludi a v novom zamestnani je to peklo... napriek tomu ze kolegov mam super tak sa bojim s nimi komunikovat...skusam sa prekonavat denne ale je to velmi tazke stale mam strach a dopredu myslim negativne... da sa to zmenit vhodnou liecbou a terapiami? vdaka

WHISPER

ale pomýlila si sa.... PSYCHOLOG.....

nie psychiater- ten ta hned ako vojdes do ambulancie nadroguje liekmi a budes mat este vesci problem, budes troska, ktora nevladze, vygumovana...

takze rieš to so psychologom... a zamerne sa vystavuj situaciam ktorych sa bojis,.. aj ja mam sociofobiu takze ...

Bipo

Ps: niekedy stacia aj len dve, tri sedenia u dobrej psychologicky a veci sa mozu vyrazne zlepsit, bez liekov. A este by som odporucil meditovanie ( to sa treba par tyzdnov ucit) tiez dokaze urobit zazraky aj bez liekov, odporucam si dokladne prestudovat toto: viasua.sk

Bipo

Psychologovia konzultuju a radia, psychaitri riesia mentalne poruchy liekmi. Najprv skus vyskusat bez liekov, psychologicku a najdi si ozaj dobru aj ak by si mala za nou dochadzat to ineho mesta, drzim palce

Kiksii

Ahoj, áno určite to pomôže, ak ti "sadne" psychológ. Ja som napr. Bola pri 2 a jeden mi nesadol a druhý už áno. Určite to vyskúšaj, možno ti hneď sadne prvý,ku ktorému pôjdeš. Len sa neboj a vyskúšaj to. Držím paľce. :o)