Zblaznim sa?

Príspevok v téme: Zblaznim sa?
Lenka789

Ahoj ludkovia. Mam strach uplne zo vsetkeho, bojim sa byt priemerom, bojim co ludia o mne hovoria, stale vsetko len analyzujem kto co preco, ako to myslel, chcem nieco dosiahnut, potrebujem aby ma niekto pochvalil. Ked pridem domov na navstevu(byvam mimo domova)poriadne nejem, mam pocit ze zosaliem, velmi ma boli dusa a stale mam slzy na krajicku z toho ze som tu navyse. Samozrejme vsetko v sebe drzim,na mame vidim ze asi tiez ide zrutit. Toto trva uz velmi dlho, mam pocit ze odjakziva a uz som zufala, mam pocit ze sa vzdam a proste neviem , uz sa tu neukazem alebo co. Mate niekto podobne skusenosti?

Bipo

Ps, vzdy ked mas slzy na krajicku tak sa niekam rychlo utiahni ak nechces aby ta ostatni videli, a VYPLAC SA!! Mysli pri placi na vsetku tu negativitu a zle veci z coho ti je tazko a plac, plac, cim dlhsie tym lepsie. Ked plac prejde utri si tvar, zhlboka sa par krat nadychni a bude ti ovela lepsie. Plac je prirodzena obrana organizmu, prinesie okamzite uvolnenie lepsie ako akekolvek tabletky

Bipo

Vygugli si Butyenko dycbacie cviky proti stresu a hlavne mindfulness meditacnu metodu. Mnoho vyzkumov potvrdilo ze hlavne mindfulness metoda vie vyprazdnit hlavu od vecneho kolotoca negativnych, suzujucich myslienok, a priniest trvalu napravu aj prave pri psychickych poruchach akymi trpis aj ty. Zacni uz dnes a o tyzden-
Dva by si mala zacat pocitovat zlepsenie. viasua.sk

Lenka789

Mas pravdu, to vsetko praktikujem ale podla mna sa to neda donekonecna. Stale utekat pred myslienkami a zamestnavat mysel. Predsa musi byt sposob oslobodit sa natrvalo. Predsa myslienky nam maju sluzit, nie naopak.

Lenka789

Mas pravdu, to vsetko praktikujem ale podla mna sa to neda donekonecna. Stale utekat pred myslienkami a zamestnavat mysel. Predsa musi byt sposob oslobodit sa natrvalo. Predsa myslienky nam maju sluzit, nie naopak.

WHISPER

netreba na to myslieť, nájsť si nejaku aktivitu, tanec, spev, beh,.. čokolvek... niečo čo ti prečistí hlavu...
pomáha aj voda- plávanie- ukludnuje ma to..
a pozerať do buducna čo chcem dosiahnuť a idem si za tým a pozitivne myslenie v štýle dosiahnem všetko čo chcem...

najhorsie je asi ked som doma sama a rozmyslam.. lebo mam na to čas... tak idem poriadiť byt, umyť kupelnu, upratat si veci v skriniach..hocičo robiť aby som nemala čas rozmyslať na blbosti...

Lenka789

Whisper ano, mas pravdu, vsetko moc riesim, ja to viem, len ako sa z toho vymotat neviem. A uz nevladzem. Mas nieco konkretne co ti pomaha? Dakujem vam vsetkym za reakcie :)