Baby, ako to vysvetliť babke?

Príspevok v téme: Baby, ako to vysvetliť babke?
zuuuzanka

Čaute baby, mám menšiu nezhodu s babkou. Nedávno som začala používať tampóny (o.b. mini) a babka do mňa furt rýpe, že to pre mňa nie je dobré, že mi to poškodí panenskú blanu a neviem čo. Dosť ma to otravuje, športujem a je mi oveľa pohodlnejšie mať tampón ako vložku. Babka si nedá povedať, stále mi opakuje, že mi to poškodí blanu. Čo jej mám povedať? Už mi fakt dochádzajú argumenty aj nervy.
Vďaka :)

lalija

najdi si na nete clanok o tamponoch najlepsie od gynekologa a daj jej ho precitat babka je pravdepodobne stara skola.. ja tiez pouzivam tampony od 13 rokov mam 21 a panensku blanu mi to urcite neposkodilo kedze o tu som prisla v 18tich :D

Mesačný princ

Jej povedz normálne, že už panenskú blanu nemáš a že sexuálne žiješ. Najskôr ju to tak šokuje, že si na tampóny ani nespomenie :D

zuuuzanka

huky - nebývam u nej, ale každý deň k nám chodí, takže v podstate je to podobné. Teraz nejazdím, nemám možnosť, lebo sa to všetko vybavuje, je to proste zložité :D

huky

Jazdenie na koni v tom období by som neodporúčal.Ešte viac ti to potečie.
Ale pri tom sa da všeličo natiahnuť.Babka sa v zhľadom na tvoj vek bojí.Zrejme bývaš u nej.
Aj tak si urobíš po svojom.(:

zuuuzanka

Ďakujem za rady :)
Tak takto - nešportujem vrcholovo, ale mám na mysli napr. bicykel a jazdenie na koni, tam je mi oveľa pohodlnejšie mať tampón. Tampón mením každé 3 hoďky +-, takže pohoda :) S mamčou sa neradím, lebo už nežije. S tatom a bratom menzes samozrejme nejak nerozoberám, a babka má svoje "úžasné" názory, ktoré mi za každú cenu tlačí do hlavy.