Som divná ja alebo oni?/ Mám sa meniť?

Príspevok v téme: Som divná ja alebo oni?/ Mám sa meniť?
Nela90

Dobry den, mam 18 rokov. Niesom spolocensky typ, nerada spoznavam novych ludi, milujem ked som sama a nikto si ma nevsima. Niesom taka ze by som sa rada zoznamovala. Aj ked som nastupila na strednu, nechcela som sa spoznavat. Nechcem mat vela kamaratov, mam len dvoch sice ziju 100km odomna. Spoznala som ich cez net. Je mi dobre samej ale ludom z okolia to aosi nedá a rypu do mna. Aj triedna mi stale hovori ze ci som smutna alebo preco som tak sama. Lenze mne je tak dobre. Nechcem ist ani na stuzkovu, tam by som urcite neprezila. Myslite ze robim chybu? Sice sa moc s nikym nebavim ale som vsimava. Vidim aki su a pocujem o com hovoria. Nerozumela by som si s nimi. Ide skola a zase budem pocut tie narazky od nich ze co som tak sama a take veci. Kde je chyba? Mam taka ostat ked som takto stastna?

Marian43

Tiez som uzavrety typ, a je mi tak dobre. Nestazujem si, aj ked to ma nevyhody. V skole tiez boli nejake posmesky, miestami som vnimal aj sikanu. Staci mi minimum ludi okolo seba. Nemam pausal na telefon ani ziadny profil na nete. Partnerku som mal prvykrat v 23 rokoch, dodnes sme spolu. Mam pracu, zaujimy, sport, knihy a videl som aj kus sveta.. nic viac nepotrebujem, vyhladavam klud a vyhybam sa masovym akciam. Vzdy sa tesim, ked som niekde na dovolenke alebo v horach, a je mimo sezony.. skvely svet..

lol42317

Keď si tak spokokojná tak prečo to meniť...sama dobre vieš čo je pre teba najlepšie..na ostatných kašli