Nech to už príde

Príspevok v téme: Nech to už príde
PravdaBoli

Poviem pravdu, ja dúfam, že ten koniec sveta nastane. Normálne sa na to teším, želám si to. Už nedokážem na tomto svete žiť. Život mám na hovno, okrem rodiny nikoho nemám (doslova), v škole prežívam trápenie, keďže sa s nikým nerozprávam (som extrémne hanblivá), o rok dokončím učilište a vôbec neviem, čo budem v budúcnosti robiť. Proste život na hovno.
Viem, že samovraždu nechcem spáchať, aj keď si myslím, že by to vyriešilo všetky problémy, tu na Zemi.
No som veriaca a viem, že by ma čakalo niečo oveľa horšie, ako na Zemi.
Aj keď neviem, kde by som sa po smrti dostala, koniec sveta by bolo pre mňa vykúpením.

PravdaBoli

Bola som. Raz v živote. Vo štvrtom ročníku na základke, ale to nepočítam. Bola to len detská láska.
Odvtedy nič.

nnnuuu

Dopadne to najskôr tak, že jeden flek na zemi bude zrovnaný zo zemou, pravdepodobne. Divné, že tomu pánovi ešte nikto nepovedal, že púšťať rakety nie je to isté, ako keď si deti na jeseň púšťajú šarkanov. Mne to celé tak príde.

mladazena

Mam podobne pocity.Prestalo sa mi uz tu chciet byt a len prezivam.
som veriaca a aj zbabela skoncit to sama.
Ja som si uz ale svoje dobre roky uzila.narozdiel od teba.
Bola si uz zamilovana?

WindOfChange

Ahoj :) nie si sama na tomto svete kto stále prežíva zo dňa na deň a trápi sa. Svet je bohužiaľ taký aký je. Je nás mnoho ktorí čakáme na niečo podobné. No do tej doby (teda pokiaľ taka príjde) musíme žit život taký aký je a snažiť sa ho žiť najlepšie ako vieme. Život vie byť aj nádherny no neprichadza to samo, musíme sa ho snažit žiť naplno a prežívať ho naplno.
To že si hanblivá nieje vada :) priatelia (tí praví) sa nájdu .. viem z vlastnej skúsenosti kedže som tak isto hanblivý.
Ak sa chceš porozprávat .. poprípade najst si kamoša aspoň cez net na pokec vpohodke odpíš do fóra a môžeme sa normálne porozprávať ako koľvek ktorou koľvek formou aj inkognito. Rád pomôžem ak môžem.

sugarCake

takmer s istotou ti môžem povedať, že nijaký koniec sveta len tak ľahko nenastane* viem, že som ťa teraz týmto nepotešila, ale nedá sa nič robiť* treba sa pozrieť pravde do očí**

nnnuuu

Možno by to všetko vyzeralo inak, keby sa do riešenia problémov vniesla väčšia akčnosť, z tých sankcií si už mnohé krajiny nič nerobia.

kralovnaCvikla

Koniec sveta by bol vykupenim pre nas vsetkych ale realita je taka ze ziadny koniec sveta nenastane a ty sa bud zmenis aby si odstranila to kvoli comu tu nechces byt alebo sa pokusis akceptovat ze to zmenit nevies a naucis sa s tym s vyrovnane zit