PPP - prosím o radu

Príspevok v téme: PPP - prosím o radu
KJ90

Ahojte. Trpim bulimiou bez vracania, a snazim sa z nej vyliecit. Prosim o radu, ide o to, ze nedokazem ani den vydrzat bez prejedenia, cize kazdy den sa prejedam,na druhy den sa snazim hladovat ale aj tak to nie vzdy vydrzim. Tocim sa v takom kolotoci proste. No a potrebujem radu pretoze ja mam choru hlavu a neverim jej..stalo sa mi to teraz zas - celyden som sa snazila jest kazde 2 -3 hodiny aby ma neprepadol zachvat, lenze on ma aj tak prepadol a uz moja hlava zacina planovat hladovku/ cvicenie od teraz,potrebujem radu, na druhy den ked vstanem mam nic nejesť cely den -predsa telo kym sa spameta z tolkych kalorii alebo sa mam nasilu najest aj ked absolutne nebudem mat chut? Myslite ze mi to pomoze vyhnut sa dalsiemu prejedeniu? Ja uz neviem ako so sebou pracovat, preto sa pytam vas - co by ste robili na mojom mieste? ...

Tomas12345

A preco vlastne nejes normalne vyvazene pocas celeho dna ?
Ono to nieje zdrave jeden den sa natrieskat a druhy den hladovat.

Ono bud to nejako si zrovnas v hlave alebo potom jedine tabletky od psychiatra tie kopukrat zaberu.

zaleplon

Ahoj, mam podobný problém, síce nie tak frekventovane ako ty, ale poznáme to... Úprimne, u mňa je to buď zo samoty alebo z nudy, jednoducho keď nemam čo robiť, moje okolie to netuší. Kompenzácia je športom, behanie, rýchla chôdza obe aktivity niekoľko hodín. Okrem toho manuálne pracujem takže to namne nevidno, som chudšej postavy... Zaujímalo by ma či si v predchádzajúcom období trpela inou ppp? Ake sú spúšťače tvojho orejedania, je potrebné vedieť ake pocity, podnety spúšťajú prejedanie, a snažiť sa im vyhýbať. Ja sa znacim naplánovať celý deň na hodinu presne, tak aby som nemal volni chvíľu. Som samotár takže väčšinu casu strávil sám, ked citim ze sa chcem prejesť tak sa snažil ísť do spoločnosti, nie vždy sa to podarí. Uz si z toho nejakú velku hlavu nerobím, nehovorim ze mi to nevadí, ale postupne si od tohoto zlozvyku odvykám. U teba to ako dlho trvá?