Už nevládzem byť sám

Príspevok v téme: Už nevládzem byť sám
osamelost

Servus,

ja už nemám chuť žiť. Celý svoj doterajší život, dvadsaťšesť rokov, som sám. V podstate nemám nikoho s kým by som sa mohol porozprávať a vyrozprávať. Kamarátov síce zopár mám, ale ty už majú svoje problémy a rodinky. Čo sa týka vzťahov, tak to je strašná bieda, za celý svoj doterajší život nič, ani pes mne neštekne. Ja už fakt nevládzem a najradšej by som si hlavou prehnal guľku a mal konečne pokoj. Ani neviem prečo som tú vlastne písal, ale aspoň takou formou potrebujem dostať vonku depku zo seba.

Nerio

Je rozdiel byt sam a chodt na svoje záujmové konícky s partiou ľudí, a byť uplne sám kedy uz aj na tie svoje konicky (beh, cvicenie, posilovanie, učenie sa atď.) chodís sam.
Takto to dlho nevydrzis
www.youtube.com

Azzaz

Hlavu hore kamo, takych nas je vela. Najviac ma fakt ze **** ze vobec neviem ako nadviazat nejake vztahy, a to o tych partnerskych ani radcej nehovorim... V poslednom case mam aj s kym ist na pivo, v praci to je tiez ok, ale akosi citim ze mi stale nieco chyba, ze to neni take ake by som chcel, mozno to je len tou chybajucou partnerkou, ale osobne si nemyslim ze len tym...

osamelost

To: aahoj. No nestalo sa nič výnimočné, len ono sa to zbiera a a ako sa vraví pohár už pretiekol a už jednoducho nevládzem. Celé sa to nabaľuje, mizerný spoločenský život, práca ktorá ma nenapĺňa a do toho pocit úplnej samoty.

To: Sazmen. Ani ma nepoznáš a už má súdiš. Do posilky chodím, ale najmä v zimnom období, lebo je fakt pravda, že zbytočne prenášať železo ma nebaví. A aj na bicykel vybehnem a urobím v pohode 50 km túru ako nič, aj bez cyklonadšenca, či trenéra. A do konca mám aj iné záľuby a nehoním len brko, jak si myslíš.

To: Tomas12345 Ako cením si tvoju snahu o pomoc, ale Boha do toho neťahaj. Ja tie rozprávky nemusím.

nnnuuu

So sociálnymi sieťami je to také pol na pol. Na jednej strane umožňujú človeku "ísť" medzi ľudí (čo sa považuje hneď za nejakú závislosť), na strane druhej sú to práve sociálne siete, ktoré uľahčujú ľuďom život až do tej miery, že ľudia sa stretávajú oveľa menej ako kedysi, keď tieto vymoženosti ešte neboli vymyslené. Či už sa človek vyrozpráva tak alebo onak, tak to treba považovať za pozitívum.

Kopia_mna

Na toto čo si ty napísal stačí napísať len Welcome to my life, lebo ja prežívam presne to isté, aj keď som o rok mladší ...tiež ma nemálo štve samota, skúšam to všemožne po zoznamkách, ale zatiaľ so žiadnym pokrokom a posunom ...akurát čo je odlišné u mňa je, že až také depky nemám, že by som sa chcel odbachnúť :D
Inak som rád za ten fb, že aspoň tam môžem pokecať s niekým a nebyť tak smutný, lebo by sa zrejme zvýšil počet samovrážd :D

Lejla5

Tomas12345, o tom Bohu velky suhlas, nemyslim ze pobozni nedepkaria, ale urcite v mensej miere, nakolko modlitby naplnaju pokojom a radostou, ak by som niekomu mohla dat jeden dar do zivota, tak je to viera v Boha, ta robi zazraky a verim, ze vela ludi by tu bez nej nebolo