Už nevládzem byť sám

Príspevok v téme: Už nevládzem byť sám
osamelost

Servus,

ja už nemám chuť žiť. Celý svoj doterajší život, dvadsaťšesť rokov, som sám. V podstate nemám nikoho s kým by som sa mohol porozprávať a vyrozprávať. Kamarátov síce zopár mám, ale ty už majú svoje problémy a rodinky. Čo sa týka vzťahov, tak to je strašná bieda, za celý svoj doterajší život nič, ani pes mne neštekne. Ja už fakt nevládzem a najradšej by som si hlavou prehnal guľku a mal konečne pokoj. Ani neviem prečo som tú vlastne písal, ale aspoň takou formou potrebujem dostať vonku depku zo seba.

Sazmen

Choď do posilky _aha teba to nebaví.
Zacni robiť nejaký šport bicyklovanie.
Kup si psa a staraj sa o neho.venciho
Pri hociakej z hore popísaných činností budeš potrebovať odbornú pomoc napr.tréner alebo ciklonadšenec ,psíčkar proste surcovanie po internete za úcelom vzdelávania sa .Jednoducho máš činnosť pri ktorej stretávaš ludí atď.Keď budes sedieť doma a nadalej si len honiť vtáka tak
sa len vyceciavaš zo životnej energie a potom ťa nič nebaví.Prvé čo sprav prestan onanovať aspon na mesiac.Uvidíš kolko nápadov a energie budes mať.Keď sa mýlim nech sa prepadnem.

Tomas12345

Predpokladam ze aj byvas sam, a to podla mna musi ist urcite na nervy zit sam.Nebolo by preto lepsie kebyze sa prestahujes do nejakeho spolunajmu kde budes byvat so spolubyvajucimi ? Mozes mat kludne samostatnu izbu ale skratka uz nebudes musiet byvat sam v dome.To je podla mna prvy krok ako zacat.Dalsi kroko moze byt taky ze si najdes nejaku cinnost ktora ta bude zamestnavat po cely den.

Potom dalej by bolo dobre kebyze prijmes do svojho zivota Boha ,lebo je vidno ze v tvojom zivote Boha nemas a preto depkaris z veci z ktorych by silno veriaci clovek nikdy nedepkaril.Napis mi na tomas55555@centrum.cz pokecame , poradim ti :)
Tiez som v minulosti riesil podobne problemy a skvele som sa z toho dostal :)

Jat

Človek sa môže venovať pomerne zaujímavým činnostiam aj bez prítomnosti iných osôb, čo popiera obsah definície frázy "Človek je spoločenský tvor".

Ja si svoj voľný čas "krátim" venovaním sa rôzným záľubam - turistika, beh, návšteva kultúrnych pamiatok a v neposlednom rade neustálym objavovaním niečoho, čo väčšina uponáhľanej masy priemerných ľudí prehliada.

nnnuuu

Nuž, pre muža nie je ľahké porozumieť ženskej logike, čo sa páči mužom, sa nemusí páčiť ženám, to je komplikované. Treba viac chodiť vonku, najlepšie napr. na karate a pod., ale musíš byť aj ty viac kontaktfähig, inak sa nepohneš, keď si sám taký ako ostatní:-)

aahoj

a smiem sa spytat, co bolo tou poslednou kvapkou, ze po 26-tich rokoch to na teba takto dolahlo? Stalo sa dnes ci vcera nieco neprijemneho?