Bojím sa vzťahu

Príspevok v téme: Bojím sa vzťahu
Strachopud

Dobrý deň všetkým.
Ako už z názvu môžete vidieť, bojím sa vzťahu. Mám 20 rokov a ešte som s nikým nechodila.
Aj keď vidím niekoho, kto sa mi páči. Keď si pomyslím, že by som s ním mohla chodiť, okamžite ustúpim.
Mám na to aj dôvody.
Neviem, prečo by mal niekto strácať čas chodením so mnou, keď môže chodiť s niekým iným, lepším. Nechápem to.
Viem, že by so mnou strácal čas, pretože ma nikdy nikto nechcel. A aj keby som s niekým chodila, určite by ma skôr, či neskôr podviedol.
Mám sociálnu fóbiu, som absolútne nekomunikatívna, škaredá, sebavedomie mám hlboko pod nulou.
Nemám ani priateľov. Žiadnych. Proste nechápem prečo by ma mal mať niekto rád. Ja sama sa neznášam.

suesisss

ty ani nehladaj vzťahy ked nemáš dobrý vzťah ani sama so sebou.. treba v prvom rade mať rád sam seba, viem že je to ťažké, ale nie nemožné. to že si škaredá je len subjektívne, dá sa na sebe pracovať.. sociálna fobia sa dá zlepšiť a sebavedomie tiež. a tak. nevzdávaj sa bez boja.

Law

Ahoj vedz že nie si sama, ja mám 21 a som na tom rovnako, tiež netuším kedy si nájdem priateľku a to si nemyslím, že mám nejaký väčší nedostatok, ale za tú dobu, čo človek už konečne chce niekoho milovať a byť niekým milovaný, ale nikoho stále nenachádza, tak sa človeku vyvinie až fóbia voči nejakému vzťahu. Ale snažím sa niečo s tým robiť, zatiaľ nie veľmi úspešne. :D :/ Ak by si chcela, môžeme si anonymne napísať: law.sk3345@gmail.com

Možno sa navzájom nejak povzbudíme.

Law

Ahoj vedz že nie si sama, ja mám 21 a som na tom rovnako, tiež netuším kedy si nájdem priateľku a to si nemyslím, že mám nejaký väčší nedostatok, ale za tú dobu, čo človek už konečne chce niekoho milovať a byť niekým milovaný, ale nikoho stále nenachádza, tak sa človeku vyvinie až fóbia voči nejakému vzťahu. Ale snažím sa niečo s tým robiť, zatiaľ nie veľmi úspešne. :D :/ Ak by si chcela, môžeme si anonymne napísať: law.sk3345@gmail.com

Možno sa navzájom nejak povzbudíme.

jtm

Na chodenie mas este casu dost. Praveze ludia, ktori od 20 do 30 na sebe makali, napriklad sa naucili jazyky, precestovali nejake tie krajiny, ziskali peniazky pracou v zahranici, pripadne studovali nieco, urobili IT kurzy a nasli dobru pracu, ale cely ten cas boli single, mali viac casu pre seba a nestracali cas v nevhodnych vztahoch, co sa rozpadli. A po 30 si uz vedeli lepsie premysliet veci, priority, rozobrat a rozanalyzovat si v hlave, ze co vlastne chcu a ake povahove vlastnosti od partnera ocakavaju a taki ked niekoho najdu, je väcsia pravdepodobnost, ze to vo vztahu vsetko klape jak ma, ako ked si 14 rocna pipka s osprostenym a kuracim rozumom najde 15 rocneho namyslenca a nafukanca, ktory ju ma len jak lacnu stetku na sex, ale inac si ju ani vazit nevie a ona cela uvelicena len o nom basni, pritom z jeho strany ziadna laska, len tak k samemu sebe, ale nie k nej. Radim ti hlavne si porobit nejake kurzy, naucit sa jazyky, spravit IT kurzy, skusit pracu v zahranici, skusit v niecom na sebe zamakat a az potom si kdesi okolo 30tky hladat chlapa. Ver ze je kopa 35 rocnych, nezadanych a zufalych. Ti sice nie su pekni, ale prave to je vyhoda skaredeho chlapa. Ked nejaku najde, ceni si to ako poklad, lebo za 35 rokov nevedel najst ziadnu a potom pre nu donesie aj modre z neba, lebo je stastny, prestastny, ze vobec nejaku ma. Jeden plesaty chlap si vevedel nikdy ziadnu najst. Az v 40tke nasiel 30 rocnu, ale ta trpela tazkou obezitou. No jemu to uz bolo jedno, lebo bol stastny, ze vobec nejaku nasiel a miluje ju nadovsetko, oci z nej nespusti. Musel proste len spustit zo svojich narokov. A spustil z nich az natolko, ze isiel takmer az na najhlbsie dno a tam nasiel, co hladal, kedze nechcel byt sam. A maju stastne manzelstvo uz roky. :)

devocka134

Zacni si verit dievca!!!! Takto ta ziadny CHLAP nebude chciet! Zena musi byt sebavedoma a hrda na seba samu(samozrejme v zdravej miere) to sa skutocnym chlapom paci..Joooj len ty to asi myslis na terajsich mladych chlapcov povecsine namyslenych, jasne ze uprednostnia nejaku omalovanku umelu:)))) aby si na druhy den s kamaratmi mohli rozpravat medzi sebou:))))) ale toto niesu pravy chlapy...najdi si niekoho, kto ta bude vediet ocenit a vyzdvihnut tvoje prednosti..a budes sa mu pacit hociako a hocikde:)))) to u tych namyslencoch nenajdes:)) vela stastia a nezabudni si verit:))))

jehosnubenica

No vidim, ze aj o teba bude musiet chlap riadne usilovat, inak si ta neziska. Vacsinu to odradi, ale to je na tom zaroven aj dobre.

nnnuuu

Však tie ženy vyzerajú pred nalíčením ešte lepšie ako po, tak neviem, aký je tam problém. Ten make-up asi slúži ako príchuť, mali by ho aj vyrábať vždy s nejakou príchuťou...

michael067

Ak si myslíš že si škaredá tak sa prosím ťa preber. Pozri sa na tieto ženy ako vyzerajú predtým ako na seba nanesú tie vrstvy fake-upu www.youtube.com
www.youtube.com