Nechápem cele tejto veci

Príspevok v téme: Nechápem cele tejto veci
Martinekus

Nebudem chodiť okolo horúcej kaše. Byvala priateľka (20) o mňa bojovala 8 mesiacov aby ma ziskala lebo vo mne videla niečo čo nevidela u nikoho ineho. Dostala ma a ja som sa zamiloval. Boli sme spolu 4 mesiace. Byva vo vedľajšej dedine ale študuje v Česku. Chodieval som za ňou na intrak lebo sme chceli byť spolu. Prežili sme veľa krasneho. Vravela ako ma miluje, ineho nechce, naš rozchod by už nerozdychala, že urobí premňa čokoľvek. Mala veľmi ťažke detstvo. Mama nieje ani otec. No lenže prišiel 7. jul, obaja sme vtedy prišlu spolu z Česka po semestri domov a od vtedy to začalo. Čakala ju operacia kolena na ktoru ma pripravovala že nebudeme tak často v lete spolu. Okej rozumel som tomu. Celý vzťah sa točil okolo toho kolena, že bude opäť cele leto ležať doma. Opak bol pravdou Zrazu ma začala ignorovať vkuse pisala ako chce čas, pauzu, chce byť sama a že je koniec ale len teraz nie navždy, že chce pauzu. Po čase chcela aby som si vymazal každu jednu fotku na nete no proste všetko čo po nas ostalo. Cela jej rodina ma mala veľmi rada. Tešili sa z nej lebo konečne bola šťastna. Spraval som sa k nej uctivo .Včera som ju stretol v bare s inym za ruku. Tancovala si ako keby ani na operacii nebola. A pritom taka komplikovana operácia.Pozrela sa namňa a poriešila sa s ním a ukazovala mi ako e šťastná.. Myslel som si, že dievča s tak ťažkou minulosťou je rozumne a ma priority na spravnom mieste. Chlapec ma asi 27 rokov. Ani sa mi len nepozdravila. Proste som preňu cudzi a prestal existovať. A pritom vravela ako ma miluje a všetky tie reči. Som z toho všetkeho sklamany.

fitfirit

miliony ludi si tymto denne prechadza a este vacej si tym preslo v minulosti aj my aj tvoji najblizsi a dalsi si tym prejdu toto proste musi prebolet a ty sa v tom zbytocne neryp si sypes sol do rany no na co
JE
B
NA
NU
taka osoba nestoji za to jednoducho prerus kontakt nezaujimaj sa venuj sa sebe a cinnostiam ktore ta bavia rozmaznavaj sa a nezabudni ze ked sa nieco skonci je to zaroven zaciatok niecoho noveho

Martinekus

Lollka: stale som sa o ňu zaujimal ako sa ma aj keď chcela ten čas. Tak som jej len napisal že ak budeš niečo potrebovať som tu a stale budem pre teba nech sa deje čokoľvek. Lenže ona mi proste nedvihala telefony, neopdisovala jednoducho ignorovala. Ona ma pripravovala na to, že cele leto bude len ležať. Okeej tak ťa pridem neraz navštiviť cez tie prazdniny aby som ťa videl a uistil sa, že si v poriadku. No ona **** si 2 tyždne po operacií pride za ručičku s inym a tancuje si ako keby sa nič nestalo. Ten typek bol na tej istej operácií čo ona takže sa určite dali dokopy tam a mňa čo som ju fakt miloval naozaj odkopne ako prašivu handru

Lollka

Tazko sudit lebo nepozname jej pohlad na vas vztah. Mozno ta mala nejak zidealizovaneho a mozno si ju sklamal. Mozno cakala, ze ked po tej operacii nemoze chodit budes viac stat pri nej a prides ju navstivit, budes chciet byt s nou aj ked nemoze ist von. Ale ked si nechodil a len cakal ci sa ozve sama mozno mala pocit ze ti na nej nezalezi.

Martinekus

Ďakujem Vám všetky za Vaše komentare a príspevky. Veľmi chcem na ňu zabudnúť no každy deň s dozvedam nove veci a mam z toho všetkeho miš maš v hlave :/

tor

Nic vynimocne, ze zase sa raz stretlo dobro a zlo a pritiahli sa k sebe ako magnet. V zivote to velmi casto tak byva, takmer vsetky vztahy su o tom, ze jeden lubi a druhy je lubeny. Ten, kto lubi, by urobil pre partnera vsetko, co mu na ociach vidi a aj to robi. Ten druhy je ale len hnusny zneuzivac dobroty inych a co urobi zneuzivac dobroty? Uziva si vyhody, ktore z teba ma a akonahle narazi na niekoho, z koho bude mat ovela viac vyhod, zavesi sa nanho a teba ma uz raz a navzdy u prdele. A to plati jak vo vztahoch muz-zena, pripadne gay-gay, lesba-lesba, rovnako to plati aj v kamaratskej rovine, nielen v rovine laske. Nejedna zmija kopne do riti naj kamosku, lebo z nej nemala ziadne financne vyhody a vymeni ju za inu, s ktorou si sice nerozumie, ale? Co na tom, ze si s nou nerozumie, ked ma z nej financne vyhody? Nechcem byt pes a ani hnusna svina a nic zle ti neprajem, lebo uzil si si uz az, az... toho zleho, ale takychto falosnych ludi budes mat okolo seba tolko, ze najst niekoho normalneho bude ako hladat ihlu v kope sena. Az sa nakoniec naucis byt stastny aj sam, najdes stastie v samote a tam ti bude dobre. Travit cas s falosnymi ludmi je len strata casu. A to plati jak o laske, tak o kamaratskych vztahoch. Vela ludi naslo stastie v samote. Alebo odides do zahranicia, do niektorej vyspelej krajiny (Nemecko, Anglicko - podla jazyka) a tam uvidis ludi stastnych a usmiatych, ktori srsia pozitivnou energiou, aj ti radi a ochotne so vsetkym pomozu. A usmev ti daju aj zadarmo. Na Slovensku kto ti da usmev? Jedine zasrany a hnusny poistovak alebo dealer, ktory sa ta snazi o prachy osklbat. Iny nikto, tomu mozes verit. V zahranici sa este mozes stretnut s tym, ze niekto sa na teba usmeje, lebo ta ma rad. Na Slovensku? Zabudni, tolko falosnych ludi pokope asi v ziadnej inej krajine nenajdes. Na Slovensku usmev je len zbran, ktorou manipulator manipuluje svoju obet, aby ju dostal, kam chce. Ja nehovorim, aby si si hned hladal Anglicanku. Ale moze sa stat, ze ozaj skusis to zahranicie a najdes si napriklad v Anglicku Srbku. Alebo Chorvatku. Alebo ja neviem, Ukrajinku napriklad. To je fuk, ale jedno je iste. KEd si naozaj dobry clovek a nahorou raz odides, ver, ze uz sa nikdy nebudes chciet vratit. Medzi takych falosnych klamarov? 1000x si to rozmyslis.

fitfirit

zeny rady zo seba robia chuderky a vzdy davaju vinu okoliu ked to nie je nejaky zly bakany muz tak su to nejake zle bakane kamosky alebo ktokolvek iny hlavne nie ony

Martinekus

Zistil som, že sa rozplakala pred kamaratkami ako som jej ubližil a bol hnusný voči nej, že som po nej vrieskal a ona to nezniesla ( čo som na ňu nezvyšil hlas) a nikto sa k nej tak zle ešte nazachoval. No neni ona prijebana ?

Mousekitty

Aha, to je sice smutne, ze sa tak zachovala, ale co chces od nas? Rady, co mas teraz robit, nazory na nu, ci co? :D

Ja, ak k tomu mozem prispiet, tak som zazila vo svojej podstate rovnake sklamanie. Akurat, ze od chalana. Tiez som bola ocarena, ked som ho spoznavala, aky je uzasny, inteligentny a tiez mal rovnake nazory na vztah ako ta tvoja byvala. Vo vela veciach sme si sadli a zacal sa taky nevinny vztah, netrval dlho, a uz som zistila, ze nejak sa mi odcudzuje. Presne ako pises ty, proste vyhovorky, ze ma toho vela v skole, chodi na staze, ma vela pitiev (bol medik) a pritom dovtedy si v pohode nasiel cas... Ale ja som mu, samozrejme, verila..
Az dovtedy, kym som nezistila, ze si nasiel nejaku inu pipku. :D
Nezapieral, no lutoval. Mne uz to vsak bolo jedno, sklamal ma a toto ja odpustat neviem. Tak si s nou bol este tak mesiac a nakoniec mu spravila to, co on spravil mne a potom zacal doliezat za mnou a doteraz dolieza (uz je to rok :D), aby som mu dala sancu...
Tymto slohom som len chcela napisat, ze to sa pokojne moze stat aj jej, ze ju neha, a ona si dolezie za tebou. Ale nebud, prosim, naivny. Ked to spravila raz, spravi aj druhykrat a ocividne ta nebrala tak, ako ti hovorila...
Taki ludia ako ona, zial, existuju a sposobuju sklamanie a nedoveru voci tej mensine, ktora taka nie je.
Vykasli sa na nu, nic jej ani nepis :D, len jej das najavo, ze ti na nej este zalezi a stve ta to a ona ta s najv. pravdepodobnostou aj tak odignoruje.
:D Bude lepsia, neboj.