Cukor a glykemia

Príspevok v téme: Cukor a glykemia
renka

Poprosila by som Vás o radu, ktoré potraviny, napr. zelenina znižujú cukor, prirodzeným spôsobom bez liekov. Kto sa ďalej vyzná aký je súvis medzi vyššou glykémiou a pečeňovými testami. Ak existuje prírodny liek v lekárni na znižovanie hladiny cukru prosím poradte,mala som hodnotu 8,9 na lačno.

RNG

farmaceutka, kazdy priemysel investuje do toho, co im donesie obrat a zisk. Ci to uz pomoze alebo nie nie je dolezite pre ekonomicke hladisko a to je dnes zialbohu jedine respektovane.
Tym netvrdim ze by pupava vyliecila cukrovku, samozrejme. Ale je plno rastlin, ktore prispievaju k znizeniu cukru v krvi, regeneracii pankreasu a bojuju proti nasledkom cukrovky na telo(cievy,cirkulacia, oci, periferalna neuropatia, srdce atd.)

farmaceutka

vyliecena, to je dobry napad, len premyslam, preco sa do vyvoja antidiabetik a novych inzulinov investuju tolke miliardy dolarov :-)Tebe teda pupava vyliecila cukrovku?

yana

Milí cukrovkári. Robím prezentáciu o cukrovke a bola by som rada, keby ste mi napísali nejakú pikošku, alebo dobrú radu na zníženie cukru.Nejakú bylinku ale niečo podobné!:)Ďakujem YANA

katarina53

Ak je glykémia nad 15 mmol, vtedy ocikať prúžok Diaphan . Ak je prítomný acetón, treba veľa piť, oddychovať.Po pol hodine znova ocikať prúžok a zistiť, či je tam ešte acetón. Glykémia sa nesmie prudko zraziť.
Ak nie je prítomný acetón - pohyb, prechádzka, rýchla chôdza...Kto nezvláda pohyb, oddychovať a veľa piť.

RNG

Prevencia je najdolezitejsia.
Aj tu, treba jest take jedla, ktore clovek nevie premenit lahko na glukozu. Tj treba sa vyhybat mnozstvu cukrov, skrobov(co najmenej, chlebovin, ryze, zemiakov, ziadne cukry, jest len celozrnne produkty aj to len velmi malo)jest viacej zelenin, panenskych olejov(ziadne stabilizovane alebo hydrogenizovane chemicke produkty maskujuce sa pod menom "zdrave rastlinne")nejake ovocie, hlavne nesladke, maso, strukoviny,semena, orechy, hriby a ryby.

mira

Moja mama má cukrovku a vidím, že nevie, a ani jej lekárka, najdôležitejšiu vec : aký je rozdiel v spôsobe trávenia jednoduchých cukrov a zložitých.
Jednoduché - monosacharidy = glukóza /hroznový cukor/, fruktóza /ovocný cukor/sú v ovocí a mede a disacharidy = sacharóza/repný cukor/,laktóza /mliečny cukor/ sú z 1 alebo 2 základných jednotiek a sú v podstate rozložené tak, že vojdú hneď do krvi. telo s nimi nemá prácu. Preto RÝCHLO vstupujú do krvi a spôsobujú nárazníkovú reakciu a okamžitú vysokú potrebu inzulínu.

Zložené - polysacharidy - škrob , ale hlavne c e l u l ó z a, ktorú tvorí viac ako 1000 základných jenotiek monosacharidov sa musia v tráviacej sústave rozložiť. Telu to nejaký čas trvá a začína to už v ústach slinami. Cukry sa preto uvoľňujú veľmi pomaly a nespôsobujú náhlu vysokú potrebu inzulínu a zásobujú mozog rovnomerne. Celulóza zo zeleniny, strukovín a celých neobrúsených obilných zŕn je sprevádzaná vysokým množstvom minerálov, vitamínov a enzýmov, aminokyselín a iných vzácnych a prospešných živín, takže je po všetkých stránkach vyvážená.
Pre cukrovkárov výborný liek a potravina.

RNG

Dodo, ja nie som dochodca, hoci vek na to uz mam.Som aktivny vlastnik a spolocnik v styroch podnikoch a mam svoje povolanie ako inzinier.
Do doplnkov som sa dostal len nahodne, ked mi lekari nevedeli pomoct so svojimi vedomostami. Preto studovanie na medicine by mi dalo len ich vedomosti, nie tie, ktore dostavam z lekarskych zdrojov alternativnej mediciny a preventivnej vyzivy.
To sa na skolach este neuci, a to tu prinasam od nich.