Xanax, neurol na socialnu fobiu

Príspevok v téme: Xanax, neurol na socialnu fobiu
matka89

Ahojte, trpím sociálnou fóbiou a rozhodla som sa to riešiť trochu radikalne, svojsky. Strasne ma obmedzuje, som stale pod stresom, nervozna, ale ku psychiatrovi ma nikto nedotiahne, aj keby som chcela. Ale neda sa. Fobia je silnejšia. Ale zohnala som si lieky xanax a neurol a chcela by som sa opýtať, či je rozumne ich uživať bez vedomia lekara a čo môžem od nich očakávať. A v akom pomere ich uzivať. Ak mi nezaberu, tak neviem čo spravim, už bude asi so mnou koniec. Som ešte mlada baba, ale na hlave mam už tolko sivých vlasov z tolkej nervozity, že neviem, čo robiť.

Tomas12345

V prvom rade uzivat xanax a neurol nieje rozumne. Co tym akoze vyriesis ? Po par mesiacoch budes musiet s uzivanim xanaxu tak ci onak prestat kedze je to navykove a nesmie sa to brat dlhodobo a potom co budes robit ?Xanax ty vyriesi problemy ale len na kratko a potom sa ho budes musiet zbavit.Ovela lepsie by bolo kebyze zacnes brat anridepresiva. Tie sa aj standardne podavaju pri liecbe socialnej fobie a maju docela dobru uspesnost a mozes ich brat aj dlhodobo.Samozrejme mozes mat popri antidepresivach po ruke aj xanax kebyze na teba pride nejaky naval uzkosti tak si mozes dat xanax ale skor jednorazovo naozaj iba ked na teba pride silna uzkost , urcite si zbytocne nezvykaj to davat nejak casto
Inak ty sa bojis chodievat von alebo sa bojis ludi ?
Napis mi na mail tvoj problem a budem sa ti skusat poradit pomoct

WHISPER

v prvom rade máš sivé vlasy na hlave vdaka genetike, nie stresu..!
po druhe tie lieky su navykove..

čo ti bráni zajst za psychologom a riešiť to s ním, chodit na psychoterapie... samolečbou si len uškodíš...

ja mam tiež sociofobiu okrem ineho a na žiadnych liekoch nefičím...
žitotospráva robí vela... + pomohla mi psychologička, -pár sedení,
ked mi je zle si spomeniem na jej slová, že to je bezdovodny strach, ze si mozog niečo namýšla...atd...

lexxx

Ja by som si dal tie lieky radsej normalne predpisat lebo to budes mat omnoho lacnejsie ako ked to kupujes z druhej ruky. A psychiatra sa bat nemusis, on sa s tebou aj tak rozpravat nebude, iba mu povies ze mas uzkosti a ze chces hentie lieky lebo ti dobre zaberaju. Ked tak mozes vyskusat aj antidepresiva aj tie zas nie kazdemu pomahaju. Pri xanaxe a neurole si len davaj pozor aby si ich nejedla viac nez mas v pribalovom letaku davkovanie, inak si na ne vytvoris rezistenciu. Ale su ludia ktori ak sa ich naucili rozumne uzivat, napriklad len pri velmi stresovych situaciach, tak im v pohode zaberaju aj dlhe roky a nemaju problem. Tiez mozes vyskusat lexaurin, ten si tiez vela ludi chvali, ved uvidis co ti ako bude zaberat.