Strach?

Príspevok v téme: Strach?
Emilllly

Káždý deň sa viac a viac utvrdzujem v tom, že môj život nemá zmysel. Nemám lásku, nemám rodičov, nemám kde bývať, nemám peniaze, starám sa o sestru, ktoru mam v nahradnej starostlivosti lebo rodičia sú alkoholici a...a aby toho nebolo málo, môj priatel ma nenávidi a dava mi to každy deň najavo viac a viac. Napr. dnes...je piatok a on mi požičal auto aby lebo sme mali isť niečo vybaviť a ja som mala šoferovať naspäť, tak sme sa šli najskôr previesť. Bolo pol 3 najväčšie kolony a ja som rok nesedela za volantom. Bála som sa...po pravde viac som sa bála jeho ako šoférovania. Lebo som vedela ako to bude prebiehať. Tak ako naposledy pred rokom. Húkanie, nadávky a ponižovanie. Tento mrát to ale bolo horšie. Nebola som zvyknutá na jeho auto, nejazdila som rok a ktomu ešte aj strach...tak mi to skapalo raz, keď som sa rozbiehala v kolone. To mi povedal že som pi*a, a že som nedostala vodičak poctivo (povedal to inym spôsobom, horším) potom sa mi to stalo ešte raz a on stále po mne húkal že som pi*a, ku*va, je**uta atď. Strašne ma buchol po spánkubaž ma začala boleť hlava a spravila sa mi tam modrina. Potom mi kázal zastaviť. Povedala som mu že keby po mne furt nekričal tak by som šla normálne. Dal mi za to dve silné päste do nohy. Som z tpho smutná, rozmýšlam že už nikdy nechcem jazdiť ... mám chuť odísť a nevrátiť sa..aj tak mi stále hovorí že mám skapať...

Emilllly

Keď som mu povedala ze ma to boli a ukazala mu modrinu udrel ma ts ešte raz a povedal že keď ho ešte raz naštvem že ma u***be jak psa

odoslatprispevok

mozno by si mala ist na vysetrenie na pohotovost a povedat co sa stalo. a s tou lekarskou spravou sa da potom podat aj trestne oznamenie. na toho tvojho tak zvaneho priatela

Emillly

Ten članok som už čítala a ďakujem...bolí ma hlava, točí sa a mi a je mi na zvracanie..môže to byť pre to že ma udrel do spánkov?

Marosko-n

Takého čo ťa bije kopni do zadku , Treba ísť na sociálku a nech Ti nájdu, ubytovanie, alebo si ty hľadaj.

odoslatprispevok

ok nevadi ze nevies. pytal som sa lebo by som ti poslal jeden clanok.
nevadi ze ti dam nejake otazky ? odpovies tak odpovies ked nie tak nie. je to na tebe. najprv nejake kratke clanky a ci sa v tom najdes
www.cs-dda.eu
skoda ze nevies anglicky lebo by som ti dal na precitanie lepsie clanky. no nevadi, pre zaciatok aspon takto.

kazdopadne nemusis pisat z ktoreho si mesta ale su aj taketo moznosti. isteze si mozes vygooglit aj dalsie. netvrdim ze tam mas ist, ale stoji za to aspon sa informovat
www.kmotricky.sk

Emillly

Téma nie je vymyslená, je to pravda...a po anglicky viem len základy...odísť? Skúšala som to...a keď ma aj vyhodil povedal že mam skapať, že ma už nechce vidieť tak vždy prišiel...a nechápem prečo by to mala byť vymyslená téma.. Sú aj ľudia s takým osudom ako mám ja...