ma baba pozyvat prva von?

Príspevok v téme: ma baba pozyvat prva von?
otazocka

zaujimalo by ma co si o otm myslite - ma alebo enma baba pozvat na uplne prve stretko. dufam ze sa vyjardia aj chalani. je to vecna dilema a myslim ze tu nejde o nejaku odvahu ale o nieco ine. dokonca ani damske casopisy s anevedia dohodnut, atial co jeden tvrdi, ze zena moze pozvat na prve stretko a dat vztah do pohybu, druhe radia cakat. aky jje vas nazor, resp. vlastna skusenost. je medzi nami vekovy rozdiel (nic nerekonatelne - 6 rokov) lenze problem je v tom ze nemam 18.teda ja si myslim, ze on tam ten problem vidi. sme z jedneho mesta a pozname sa mesiac. mame na seba kontakt, piseme si, ale to stretko akosi nebolo. a ja ho asi chcem. ako to stretko myslim :) ale pride mi hlupe pozvat ho prva

meno

Boze baby, vy ste niektore fakt konzervy.. ak chalani rozmyslaju ako vy tak sa stretnete akurat tak v marnici raz. Rob to co chces prave robit a co citis, vyser sa na nejake konvencie, pretoze jedine co z toho budes mat su otazky a strateny cas. Pozvi ho, zisti co je zac v reale a potom sa rozhodni, nemas co stratit. Papa

otazocka

dollish a to iste nechcem zazit ja. je to ubohe,ked chalan vysmeje babu a boli to. ja som sa uz rozhodla, nepozvem ho prva nikam. keby chcel. uz davno to urobi. ma na mna kontakt, moze to urobit. podla mna by mala baba cakat. aasi som staromodna ale toto je jediny romanticky prezitok co mam

dollish

lea ach ani si nevieš predstaviť ako by som ho dobila keď ho stretnem. urazil ma. a nie tým, že nešiel ale tým že si dovolil povedať nie a ja mám teraz pocit ze vsetci na mna hladia ako na nejaku chtivu alebo co a to pritom nie je pravda len som ho chcela posmelit. debil jeden

dollish

mna jeden chalan ocumoval 3 mesiace tak som ho zavolala len tak ze co to spravi a on nesiel do ksichtu mi nic nepovedal a za chrbtom ma vysmial. Uz by som 2x nikoho nikam nevolala. a nechapem prečo ma ten debil ocumoval a chodil vsade za mnou ako stratene stena ked nakoniec sa tvaril ako nejaky don juan. ale je mi to viac menej jedno len ma stve ze co si to dovolil povedat ze "nie"- rozumiete mi niekto?

agina

Ja osobne by som chlapa prva von nepozvala.Tiez mam teraz uz manzela o 8 rokov starsieho, ale ten vedel, co sa patri ked si ma chcel ziskat.Takze urcite pockaj.