Ako schudnut

Príspevok v téme: Ako schudnut
Zuzanqa1111

Pisem lebo som uz bez nadeje je to velka tragedia ked ma clovek 30kil nadvahu troska schudnem ale zacnem jest potom a vsetko je ako pted tym ako ajst pevnu volu a preco?Mama mi nechce dovolit liposukciu ale ja som uz zufala aspon 10kil chcem schudnut aby som nemala take brusisko ale js to nikdy nezvladnem som iba v depresiach kvpli tomu ze nemam praxcu a som.len doma cele je to chore

OigeEgio

Žiadne dochucované limonády, žiadne pečivo a cestoviny..
veľa čistej vody, nie minerálky... piť bylinkové čaje na podporu metabolizmu.. pred jedlom sa napiť vody.. obmedziť sladkosti na minimum.. ak,tak domáci koláčik od maminky...
a veeeeeeľa pohybu... začať plávaním , bicyklovaním .. neskôr beh...ale všetko rob s radosťou a s vizualizovaním ako už chudneš...
Ako myslíš, tak žiješ!

Ajni3

sú tvrdo hendikepovaní, v "milión" veciach. ak by som mala mať v živote jedno jediné prianie, tak by bolo: byť štíhla.

Ajni3

štíhli ľudia majú veľkú výhodu v živote. tí čo majú nadváhu sú oproti nim skutočne hendikepovaní - každodenný život s nadváhou je diametrálne odlišný (ťažší) od každodenného života štíhlych. Je to OBROVSKÝ ROZDIEL.

Aaanetka

poznám to. ani ja nemam pevnu vôlu. okrem toho telo je "hnusna sviňa" (pardon za výraz).
jedina cesta je nejesť.
davaj si pozor na sladkosti a potom aj na kaloricke mucne jedla - zvysuju aj cholesterol, tlak, prekysluju - cize sposobuju problemy s pohybovou zlozkou tela, s klbmi, slachami. nadmerny prijem cukru meni metabolizmus, sposobuje zavislost a zatazuje peceň aj ine orgány - pankreas, cievy atd.
jedina cesta je nejesť alebo jesť čo najmenej a to hlavne zeleninu, vlakninu, ovocie, mať pestru stravu na zobnutie. a hybať sa.
keď začneš častejšie jesť taketo odporučane jedlá a vynechávať nezdravé, tak môžeš mať úspech v tom že telo si zvykne na novú stravu a prestanu ti chutiť tie nezdrave jedla. aj maly uspech je uspech. mat nadvahu a taku velku je naozaj tragedia

Tomas12345

Pocul som ze ked ludia vynechaju mucne jedla psenicu tak zacnu aj rychlo chudnut. Skus vynechat tie mucne jedla a viac sa hybat denne aspon 5000 krokov a viac.

WHISPER

ked nemáš prácu a len doma kysneš a lutuješ sa, spíš, sedíš, ležíš, žerieš...nečuduj sa...
je vela tučných zien ale do práce chodia...! aj napriek tomu...