ako ste prestali pit

Marosko-n

Pozrite na Francúzov ráno 1- 1,5 deci vínka,
na obed 1 -1,5deci vínka,

a na večer 2-3 deci vínka.
Takto sa naučte a nestanete sa závislý.
Slovák na ráno - ožratý,
Na obed ožratý,
Na večer štvornožky !!
Čo sme to za ľudia ,keď nevieme mieru.
A dýchame len toľko , koľko nám treba a nejdeme sa zo vzduhu dožrať !!!!
Ešte aj telo vie koľko potrebuje vzduchu, a čo ste horší ako Vaše telo ????
Preto pite stále ale málo !!!

Surfrock

Prestat pit sa da lahko,je to len myslienka..7 rokov som chlastal..zacal som meditovat..kto chce byt otrokom chlastu,tak nim aj bude..staci si uvedomit co to obnasa..opice,depresie a stale dokola..ak chce niekto poradit,tak rad pomozem

Tomas12345

V Odvykani velmi pomaha viera v Boha. Ak mas vieru ze Boh ti pomoze a odvykacku zvladnes , tak ju aj naozaj zvladnes :)

Kontrol0r

Ja som chodieval piť často - každý víkend a míňal som celé výplaty na chlast. Kamarátov bolo veľa a príležitosti tiež. Na nový rok som si ale povedal, že tadiaľ cesta nevedie. Prvá vec bola, že som prestal komunikovať s ľuďmi s ktorými ma spájal iba alkohol. Začal som ignorovať pozvania na akcie a podobne. Tento krok môže niekoho raniť ale je nevyhnutný. Ďalej som hľadal niečo čo ma bude baviť. Ak nemáš zmysel života a koníčky tak potom ľahko upadneš do chlastu. Začal som sa venovať foteniu a turistike. Venujem sa tomu vždy keď nie som v práci a keď to počasie dovolí. Ľudia prestali volať na akcie a voľný čas využívam ne to čo ma baví.

Urob zmenu a uvidíš, že tvoj život už nebude len o chlaste ale bude dávať zmysel.

Fans

Ahoj.ja s tým bojujem už tieždlho chvíľu vydržím a potom do toho zase vletim...ak chceš.mozme o Tom popísať ale nie tu.naoises mi mail?