11 ročná

Príspevok v téme: 11 ročná
Soitsme

Ahoj, prosím povedzte mi co si myslite o tomto : žijem v domácnosti s 11 ročným dievčaťom, v podstate ju vychováva už 3 rokom keďže ju a jej sestru zverili otcovi, mama pije, posledné štádium alkoholizmu, takže ona nechce čítať, skoro nič sa jej nechce robiť, ničomu sa nevenuje proste znudena je, tatino jej všetko dal o co si zaziadala, vysvecko mala ok je piatacka a len dve dvojky ostatné 1, problém je, že na svoj vek ma divne narážky, na intímne časti mužov, proste dvojzmyselne sa smeje, pri slove chobot, ako viem ze puberta, ale keď to robí pred mladšou sestrou tak mi to príde scestné..... A teraz to ma vykolajilo, vravím jej skus mi pleť po tej maske, máš čisté ruky a ona, ze počkaj akože naznačila že si chytá svoju "" a začala sa smiať, na to som vyletela, že preboha to máš aké chovanie? Máš 11 rokov a chovás sa ako dajaká spodina, proste ja mam dosť, ako o by ste robili vy? Ja by som si to v živote nedovolila, ani by ma to nenapadlo ved to je hanba, otec tu nieje, je v zahraničí takže už 3 roky sa snažím dat im úplne najzákladnejšie základy všetkého, keďže to nevedeli, cize po väčšine som na ne bola sama, prosím názor

Qq

Treba si vsimat /nie spehovat/ s kym sa dieta kamarati ,ci ma dobre vzory . co robi na internete co pozera v telke. To vsetko je v jej chovani a samozrejme aj vychova. Ak taketo veci od niekoho videla treba zistit od kial a robit nieco. Toto je chore aby sa takto dieta chovalo. A nechapem preco ste zacali nadavat @ pavel y?

pavel y

Do jebnutých nadávaj svojej mamke či sestre, nie cudzím ľuďom bezdôvodne. A ešte sa dožaduj rešpektu. Zrejme si pre ňu zlý vzor.

Tak to funguje aj celkovo so ženskými. "Skazené" mamky svoje dcéry vedú k ešte horším spôsobom.

Mesačný princ

Skúšala si poradňu alebo detského psychológa?

Deti sú dnes iné, ako boli v minulosti, okolie ich ovplyvňuje viac. A treba sa prispôsobiť. Poraď sa s odborníkom. Nie s takým, ktorý má len titul, ale s takým, ktorý odborník na túto problematiku naozaj je.

Soitsme

Dobre jebnuti chlapi mi tu odpovedajú na otázku, takí chlapi, čo sami nemajú deti a tak absolútne nevedia o čo tu ide, prosím ženy / mamy, vyjadrite sa VY, ĎAKUJEM