11 ročná

Príspevok v téme: 11 ročná
Soitsme

Ahoj, prosím povedzte mi co si myslite o tomto : žijem v domácnosti s 11 ročným dievčaťom, v podstate ju vychováva už 3 rokom keďže ju a jej sestru zverili otcovi, mama pije, posledné štádium alkoholizmu, takže ona nechce čítať, skoro nič sa jej nechce robiť, ničomu sa nevenuje proste znudena je, tatino jej všetko dal o co si zaziadala, vysvecko mala ok je piatacka a len dve dvojky ostatné 1, problém je, že na svoj vek ma divne narážky, na intímne časti mužov, proste dvojzmyselne sa smeje, pri slove chobot, ako viem ze puberta, ale keď to robí pred mladšou sestrou tak mi to príde scestné..... A teraz to ma vykolajilo, vravím jej skus mi pleť po tej maske, máš čisté ruky a ona, ze počkaj akože naznačila že si chytá svoju "" a začala sa smiať, na to som vyletela, že preboha to máš aké chovanie? Máš 11 rokov a chovás sa ako dajaká spodina, proste ja mam dosť, ako o by ste robili vy? Ja by som si to v živote nedovolila, ani by ma to nenapadlo ved to je hanba, otec tu nieje, je v zahraničí takže už 3 roky sa snažím dat im úplne najzákladnejšie základy všetkého, keďže to nevedeli, cize po väčšine som na ne bola sama, prosím názor

fake theme

soitsme, palko neni tvoj syncek a svoju dcerenku takymto sposobom nepreonacis, lebo kamen urrazu si ty sama a stojis si v ceste len ty

nerobis svojej dcere dobry priklad vobec v nicom, tak tu nevychovavaj dospelych muzov, si trapna

Kycera

Soitsme,
nuž, nachádzaš sa v nezávideniahodnej situácii. Stotožňujem sa s názorom Mesačného princa, dievča potrebuje psychológa. Kvalitného! Je to beh na dlhé trate a tých problémov tam bude viac, preto Ti odporúčam vyhľadať pomoc tu : ipcko.upside.sk. Naviac nemusíš tu vypisovať podrobnosti a nebudú Ťa rozčuľovať "inteligenti" á la Pavel y!

Soitsme

Pavel y
Prajem ti všetko dobre, debatu / hádku slušne ukončím, ale ja som nechcela rady od gaya, ale ženy, matky ďakujem

grg

to bude ta nula angel deamon co sa chvali tym ze si vzala na krk bezvyznamnu garzonku ktoru bude splacat donekonecna a v ktorej ani nemoze mat rodinu lebo je to zasrana buda. taka skareda ciganka z lucenca ci z ktorej pici. nic si z nej nerobte ona je total mimo a ked sa jej dostane do ruk decko no amen tma. ona sa stava takou chuderou ako jej jebnuta mamka. raz ta pica na pokeci pisala ze jej vadia male batolata. ze ich neznasa.

So

Pavel y
Klidek chod von medzi ludi a nájdi si reálnu kamarátku, aby si na tomto fóre nevyplul dušu a hlavne hľadaj slušnú a nie skazenu :)

Soitsme

No, bohužiaľ tu sa zoskupuju hlupáci, odborníci na všetko, čo nemajú ani páru o niektorých veciach, hneď ako majú možnosť chytia sa jednej negatívnej veci, je mi takých ľudí ľúto, chcela som radu od ženy, nie od chudáka co si niečo kompenzuje na fóre, lebo pravdepodobne mate nejaký hlbší problém a takto to ventilujete, inak by ste nemali dôvod sa hneď chytiť na háčik, ako mi môže radiť neúspešný chlap co sedí na riti a tuka si na fóre? Preboha nejaký bezdetny, bez ženy, bez kamarátov, zúfalý, bývajúci u maminky alebo v prenájme a celý čas vypisuje tu. Aši takto to vyzerá. Kopa z vás mužov komentuje príspevky, ktoré sa vás ani netýkajú, teraz nemyslím mesačného princa, ten má aspoň dajaké IQ a píše k veci ale tí ostatní? A potom sa chytíte a poviete, že ma zlý vzor? Tie deti majú biologickú mamu narkoman ku bývalú, alkoholicku, čo na ne v živote nebola ochotná minút ani euro pomaly, nechala ich tak..... Keď mohla mala viacerých chlapov naraz a kľudne sa tým pred deťmi pochválila.... A vy poviete, lebo nemáte načo útočiť, že ja s zlý vzor? Ach jaj tak potom. Žena ktorá upratuje, vari, venuje sa deťom, učí ich, venuje im 24hodim denne, to je zla matka? Nebyť mňa tie deti sú ako opice.... A keď chcem radu od žien a napíše mi niekto premudrely., že vek? To už je čo, ale aspoň vidím ako rozprúdi debatu, jesitaci