No a dost ...

Príspevok v téme: No a dost ...
keira

cize..chudnem uz rok asi..a to je tak ze najprv som schudla a mala som akurat vahu.potom som zas pribrala a mam este viac nez predtym..od zajtra chudnem ale na isto...nikdy som nemala taku pevnu volu jak teraz..ja to dokazem..ked dokazu to iny,preco by som to nemala dokazat aj ja??je koniec sk.roka,zaciatok prazdnim thak presa musim nejak dobre vyzerat,na ne?...a teraz otazka na vas..je tu niekto kto sa prida??????ci zas musim setko sama??

keira

noo ja sa tiez celkom drziim :)...az na to ze vcera vecer som mala na veceru sirovy salat.a tam boli rozne druhy syru a to asi neni dobre,ze??a co uz ste nieco schudli???

milan dudas

Ahojte.Tak ja som mal problem s nadvahou uz od malicka.Trvalo mi to dlho kym som si zostavil dietu,ktora na mna funguje...Ale aj tak najvaciu zasluhu davam CLA!Ako sa mi podarilo zmenit postavu na nepoznanie si mozete pozriet na www.milandudas.wbl.sk.cele moje chudnutie som nafotil,pretoze islo o sutaz do fitness magzinu...

lucyna

ahojte no mne sa aj celkom dari vyhnut sladkostiam.to bol moj problem :)
ale dnes si dam visnove gulky s kakaom lebo tym neviem odolat...a vecer si pocvicim zas

ako ste na tom vy??

keira

no co baby jak sa vam zatal dari???mne nic moc a zatal som vobec ani kilo neschudla :(....ale sak treba mat trpezlivost...jaky mate plan dneska na jedenie???

andrea1234

Co tak pouzit google a najst si informacie ako schudnut trvalo, sice pomaly (rychle chudnutie zarucene vedie k jojo efektu), ale zdravo? Naucit sa principom racionalnej stravy. Drzat cely zivot dietu je somarina, tak isto ako nejest po 18.00. Predsa je rozdiel ked niekto ide spat o 21.00 a iny po pol noci.

tinusska

tak ja mam 153 cm a 54 kg.... poviem vam, ked som zacinala s chudnutim mala som 60 kg, to som vyzerala, a 5 kg dole, no vyzeram uzasne... este cca 10 kg dole, to uz ani neviem, ako budem vyzerat... uz teraz vyzeram dobre..