Tmavé dieťa

Príspevok v téme: Tmavé dieťa
milosd

S manželkou máme 4 - ročného syna. Je zdravý ako repa, ale problém -ak sa to tak dá nazvať- je v tom, že náš syn je pomerne výrazne tmavý. Narodil sa s hnedými vlasmi, ktorých bolo len veľmi málo, no postupom času ako mu vlasy ďalej rástli, ich farba sa zmenila na havraniu čiernú, očí má od narodenia zelené. Pritom ja mám špinavé blond vlasy a modre oči a manželka je bruneta, ale pomerne bledá. Ja ani manželka nemáme nejakých tmavších/tmavých predkov. Keď je syn počas leta vystavený na slnko, jeho pleť sa zafarbuje do hneda. Podviedla má manželka, alebo existujé aj nejaké iné vysvetlenie ? Nechcem na ňu hneď nepremyslene vybehnúť a narušiť náš vzťah.

Murof

preboha, a ty si ešte nepočul, že dieťa môže dediť aj po desiatom predkovi? na našom území kedysi vyčíňali tatári, znásilňovali ženy a dodnes sa rodia ľudia, ktorí majú aziatské črty. pozri sa napr. na toho českého speváka michala davida. a takých príkladov je plno. neblbni s neverou. máš zdravého syna, buď rád. ľudia sa môžu podobať aj na dedka z desiateho kolena. to si sa v škole neučil?

www.topvip.cz