Tmavé dieťa

Príspevok v téme: Tmavé dieťa
milosd

S manželkou máme 4 - ročného syna. Je zdravý ako repa, ale problém -ak sa to tak dá nazvať- je v tom, že náš syn je pomerne výrazne tmavý. Narodil sa s hnedými vlasmi, ktorých bolo len veľmi málo, no postupom času ako mu vlasy ďalej rástli, ich farba sa zmenila na havraniu čiernú, očí má od narodenia zelené. Pritom ja mám špinavé blond vlasy a modre oči a manželka je bruneta, ale pomerne bledá. Ja ani manželka nemáme nejakých tmavších/tmavých predkov. Keď je syn počas leta vystavený na slnko, jeho pleť sa zafarbuje do hneda. Podviedla má manželka, alebo existujé aj nejaké iné vysvetlenie ? Nechcem na ňu hneď nepremyslene vybehnúť a narušiť náš vzťah.

Purodnik

No podľa mňa v tomto bude vážnejší problém. Asi zamenili dieťa keď ste boli v pôrodnici. To sa stáva.

Annitka

Farba oči, pleti a vlasov nie je určujúca. Po rodičovi by mal mať tvar hlavy (okruhla, ovalna, hranatá), typ vlasov (rovné, vlnité ...), výšku čela, hustotu vlasov. A ak je to u oboch prvé počaté dieťa, tak by sa mal podobať na staršieho z rodičov.

Bubliii

Či ťa podviedla, vie asi len ona, ale nemyslím si.. deťom sa farba vlasov a očí dosť mení a všetko závisí od genetiky, ako bolo spomínané, môže podediť aj po prastarých rodičoch či ešte ďalej. Poznám aj ja niekoľko prirodzene tmavých ľudí (rodičia bledí) a s Rómami nemajú nič spoločné. Tí, keď sa opália, už vyzerajú skôr ako mulati :D

Lollka

Moze to byt tvoj syn ale pre pokoj duse bude najlepsie ked si nechas spravit testy DNA. Manzelke to nehovor lebo ak ti bola verna moze to brat ako velku zradu a moze to nastrbit vas vztah. A mohli vam dieta aj zamenit.

slniecko555

tmave deticky su ovela krajsie nez albinkovia... teda aspon podla mna...moja dcera ma tmave ocka aj vlasy je cela po otcovi

torolkozo

Dieta moze mat take oci a vlasy, ako nema nikto z rodicov nemusela pritom zena muza podvadzat. Len bol jeden z manzelov nositelom takeho genu. Niekto z davnejsich predkov tak vyzeral. Poznam rodicov, obaja ciernohnede vlasy a hnede oci, dcera modrooka blondinka.
Odveci: Zdravotna sestra Hana Lednarova podvadzala svojho muza s doktorom Borskym. Lebo si naivka sprosta myslela, ze doktor Borsky sa kvoli nej rozvedie so zenou a ona s muzom a daju sa dokopy a budu manzelia. Doktor ju ale len vyuzival jak lacnu stetku na sex. Ked sa Hane narodil z toho syn a trosku podrastol, tak cele mesto hovorilo... sranda... jedni tvrdili, ze to je Hany Lednarovej syn a ini zase tvrdili, ze vsak to moze byt len a len syn doktora Borskeho, lebo je taky isty cierny jak on a este aj vyzera jak keby mu z oka vypadol :) (mena su samozrejme vymyslene a kazda z postav sa v skutocnosti inac vola, ale pribeh pravdivy).
Veru tak, das urobit geneticky test a budes mat v tom jasno.