ako začať behať?Podarí sa mi s tým schudnúť?

Príspevok v téme: ako začať behať?Podarí sa mi s tým schudnúť?
adka159

caute chcem sa spytat ako zacat behat?uz treti tyzden cvicim a zmenila som stravu no schudla som len 1kg no v cm to celkom islo dolu a hlavne po prvom tyzdni no potrebujem schudnut 20kg viem ze to nepojde lahko no tentokrat vydrzim!chcela som sa spytat ako zacat s behanim?kedy behat a ak sa vam podarilo schudnut behom prosim dajte vediet vase skusenosti a uspechy :) btw mam 18, 172cm a 93,6kg

DavidF

Pouzivas aj nejaky spalovac? Ja davam pred kazdym treningom hlavne kvoli tomu ze po treningu nemam hned hlad a nepocitujem unavu. Skus pozriet hellfire. Zaklad je aby bol na baze kofeinu ;) anilab.sk

Mimi2222

Ahoj ja mam 160cm a vaha 79 uz sa mi nepaci ze mam tuk na chrbte a na rukach a vsade:)Mne staci aj 70kg aby som sa citila lepsie a bolo mi aj oblecenie dobre to uz nieje taka katastrofa ked schudnem 10kg budem uplne happy uz nebudem taki tucniak preto chcem.preto vsetko urobit

Tomas12345

Este som zabudol , ze pridaj zeleninu. Ak dostanes chut na sladke tak si daj nejaku nizko kaloricku zeleninu alebo orechy.

Tomas12345

Nemusi to byt len Behanie ale daj si trebars aj rychlu chodzu hodinu denne.A vynechaj z jedalnicka mucne jedla a cukry a syry.

uterak

Skus pre zaciatok svihadlo. Par tyzdnov viackrat denne skac, az potom zacni s behanim. Aby kondicia bola uz trochu lepsia, ked zacinas behat. Schudnes, o to nemaj obavy. Kombinacia behu a svihadla zarucene prinesie ocakavane vysledky, drzim palceky :)

baradu

mas privela kg, takze zacni len chôdzou a pockaj, kym ti vdaka uprave stravy klesne hmotnost. a hlavne, uvedom si, ze ti to bude trvat dlho, ak chces rozumne dat dole 20 kg, tak to mas minimalne na rok.

vrana80

Super knizka na zaciatok je Nelezme, bezme. Ja som zacinala pomaly, striedala som beh s chodzou. Postupne sa interval ked som vydrzala behat vkuse predlzoval.

triceratops

Behanie je podľa mňa jeden z najúčinnejších spôsobov ako schudnúť celoplošne. V tvojom prípade by som začínal pomaly. Napríklad rýchlou chôdzou alebo dlhšími prechádzkami a postupne sa do toho dostaneš. Hlavne správne dýchanie