Borelioza

Príspevok v téme: Borelioza
Baska6

Ahojte,

rada by som sa opýtala (možno aj nejakého odborníka) na boreliózu. Obvodná doktorka mi robila testy na boreliozu. Vyšli mi zvýšené hodnoty a poslala ma ku infektologovi. Išla som k nemu s výsledkami od obvodnej doktorky že mi povedala že tam mám zvýšené hodnoty. On sa na to pozrel a hovorí:"to nieje nič, to je normálne"...že mám prísť na krv a uvidíme..bola som na krv a neskôr na kontrolu...opäť mi vyšli hodnoty vyššie ako majú byť...znovu mi povedal že to nieje nič strašné...cítim sa unavená, vyčerpaná, slabá a nič ma nebaví a stále sa mi chce len spať. To som mu aj povedala a predpísal mi antibiotika..nesmiem chodiť na slnko, jesť ovocie, džúsy, mlieko a ani nič kyslé..beriem tabletky týždeň ale necítim žiadnu zmenu...preto sa chcem spýtať, či máte nejaké skúsenosti s niečím takýmto..
Ďakujem.

Lion45854

Ake testy ? Elisa ?

Ak elisa tak mas pozit Igm alebo Igg ? Ak IGM zuadaj WB test West-Blot ak vynde pozit okamzite zhanat ATB ale jedny nebudu stacit potrebujes aspon 3 kombinacie na 3 mesiace !!!! A tu doktorku posli pekne krasne do rodneho kraja to znm. DO PICI !!!!! Vitaminy ti tu nepomozu... Ak sa ti stav bude zhorsovat tak okamzite naklusaj do sukr. ambulancie pre liecbu LB !!!! Ona borela nieje sranda !!!!!!!

Borelioza.sk
Borelioza.cz

Pytaj si vysledky od dr a daj tu foto a ziadaj WB test.

livinka25

ahoj, zakladatelka,
asi ta nepotesim,ale mas ju na cely zivot, tato choroba sa neda vyleicit, ake mas este ine choroby ?alebo priznaky? ci iba malatnost a unavu? Ja mam ovela horsie priznaky.( ktore tu radsej ani nebudem rozpisovat,najma mi dosrala imuitu a chyti sa ma kazda banalita, ale to je jedno.
ja ju mam chronicku,lebo mudri doktoris, ma akosi" zabudli " na nu liecit, hoci som vravela, roky,ze mavam kliestov cez leto a nie jedneho, vysrali sa na mna, a nevedeli stale zc oho mi je zle, ROKY-asi 10 rokov- a ja som zivorila, a zivorila, chorlavela na vidomočí. nikto nevdel pomoct, potom mi neurologicka vzala nahodne asi, krv aj na boreliozu, HRANICNE hodnoty som mala, mavla rukou,to nic...a tak sli roky dalej, potom mi bola na infekcnom kvoli ustym priznakom brana znova krv a boreliozu, znova HRANICNE, infekcna,ze to nic, mavla rukou, to ma vraj kazdy, na opakovanom odbere, bola zase hranicna, tak som ju prehovorila,nech to nejako riesi, nasadila na tri tyzdne (iba ), doxybene..nic viac..a nestarala sa....neriesila ma...presli tri tyzdne, doliecena akoze a nezaujima ju,ako sa mam,co mi je, a kontrolu o pol roka, dovi dopo !
Takze toto je mo jpribeh, neviem,ci sa mam smiat,ci plakat, lebo tato choroba je strasne zakerna svina...

Mesačný princ

Boreliózu máš už doživotne. Tak dober pekne antibiotiká. Ja som mal tuším na tri mesiace s prestávkami a preliečil som sa celkom fajn.