Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Borelioza

Príspevok v téme: Borelioza
Baska6

Ahojte,

rada by som sa opýtala (možno aj nejakého odborníka) na boreliózu. Obvodná doktorka mi robila testy na boreliozu. Vyšli mi zvýšené hodnoty a poslala ma ku infektologovi. Išla som k nemu s výsledkami od obvodnej doktorky že mi povedala že tam mám zvýšené hodnoty. On sa na to pozrel a hovorí:"to nieje nič, to je normálne"...že mám prísť na krv a uvidíme..bola som na krv a neskôr na kontrolu...opäť mi vyšli hodnoty vyššie ako majú byť...znovu mi povedal že to nieje nič strašné...cítim sa unavená, vyčerpaná, slabá a nič ma nebaví a stále sa mi chce len spať. To som mu aj povedala a predpísal mi antibiotika..nesmiem chodiť na slnko, jesť ovocie, džúsy, mlieko a ani nič kyslé..beriem tabletky týždeň ale necítim žiadnu zmenu...preto sa chcem spýtať, či máte nejaké skúsenosti s niečím takýmto..
Ďakujem.

Lion455

Teda nie, niesom lekar a s takym pristupom ako sa lekari k tejto chorobe stavaju by som nim nechcel byt ani keby mali 1000000e platy DO PICI !!!

Lion445

Ako moze niekto dodavat-dodat energiu ? Toto mi vysvetli, to je taka KOKOTINA. Clovek ktoremu borela vezme vsetku energiu je bez liecby spravnej liecby v poriadnej riti, skonci s diagn chron unav syndrom a tak ako sa citi moze ist jednoducho kam ? DO RITI !!! A ked veri lekarom skonci na psychiatrii s kopec diagnozami... Energia ktoru borela vydrbe sa da ziskat naza len a len spravnou liecbou a podporou imunity injekciami polyoxidonia - len toto pomoze na tu pekelnu unavu !!! Ziadne KOKOTINY ako liecitelia a pod. A verte si comu chcete je to tak, vsak na to verim ze sami pridete :)

Lion4545

No nieco take :) V pripade boreliozy/neuroboreliozy, teda clovek s touto diagn. musi byt sam sebe lekarom inac skonci v riti a to poriadne hlboko. Liecitelia - no ti tu nepomozu, elektromagnetizmus, merania ? No to su take kokotiny s prepacenim... Ale kazdy si musi vybrat svoju cestu liecby ja som len napisal ako to je a ake su JEDINE moznosti liecby.

Merkel

Lion ty si lekár? Akým právom niekoho nútiš použiť to, čo ty pokladáš za vhodné? Zvlášť pri takej vážnej diagnóze. Čínsky lekári sú podľa teba liečitelia? Liečiteľ je človek, ktorý pracuje s elektromagnetizmom, dodáva energiu, alebo niečo podobné. Utrieď si pojmy. A hlavne človek tu môže dať len návrh alebo upozorniť na svoju vlastnú skúsenosť. Ale vybrať si musí každý chorý sám akou cestou sa vydá. A najlepší postup je poradiť sa s viacerými terapeutmi. A až potom si vybrať to čo sa mu najviac pozdáva. Nepodľahnúť nejakým nátlakom.

Merkel

Našťastie som toto nikdy nemal ale všeličo som poprečitoval. Lekárom by som v tomto prípade určite nedôveroval. Výborný prírodný terapeut je doktorka Albertová. Už pacientov veľmi neberie ale vážneho pacienta nikdy neodmietla.Hlavne nechod cestou dlhodobých antibiotík, lebo čo nezničí v tele tá borelia, to zlikvidujú antibiotiká. Čosi podobné mám za sebou, aj keď to nebola akurát borelia, ale ani to nebola serenáda.

Lion4545

Od statnych lekarov pomoc necakaj, jedina sanca je navsteva sukr. ambulancie na liecbu LB. Ziadaj ten WB test aspon. Ale potesim ta, mas 2 moznosti liecby, prva su ATB a druha su bilinky, tzv. Buhner protokol. Liecbu musis zacat ty a ak sa na to vyprdnes ako ja tak dopadnes velmi zle, mozes ale i nemusis, je to cele o tom aky to bude mat u teba priebeh, aku mas imunitu atd.

Bordeau

A never tomu že sa toho nedá zbaviť preboha! To zato že niekto začal liečbu neskoro alebo natrafil na lahostajného lekára ešte neznamená že tak skončíš aj ty. Je však pravda že ak to nepodchytíš môžeš naozaj dopadnúť zle. Táto malátnosť, to je len začiatok.

Bordeau

Baska, borelia sa lieči veľmi dlho. O týždeň žiadnu zmenu nepocítiš. Niektorí lekári na to predpisujú antibiotiká a ludia ich užívajú aj rok a nepomôže im to. Hľadaj pomoc niekde inde aby sa ti to nestalo chronickým lebo boréliová nákaza je veľmi nebezpečná. Ja by som sa na antibiotiká veľmi nespoľahla.