Uzavrety

Príspevok v téme: Uzavrety
Jonys

Zdravim chcel by som sa tu "vyrozpravat". Moj zivot neni zrovna taky aky by sem chcel kedze nemam moc kamosov, nikdy som nemal babu a jedine tak spoluzakov mam dobrych ale co ked oni byvaju aj 50km odo mna. U nas na dedine je n dost ludi v mojom veku 17+- ale mna taketo kamaractva nebavia ze sa setko toci len kolem fajcena a chlastania neviem sa bavit nikde nechodim som hanblivy a stranim sa miestam kde je vela ludi citim tam uzkost. Dost ma to stve ze v mojom veku sa nemam s kym bavit u nas v triede ma pomaly kazdy chalan babu ci je skaredy alebo "model" je to jedno aj mi poveda ze nech nejaku babu oslovim lenze ja sem kar hanblivy aj ked v spolocenste ludi ktorych poznam sa radim ako hlava "svorky" oni ma tak povazuju je so mnou zabava som otvoreny novim veciam ale som fakt uzavrety do seba. To je setko co sem chcel snad si to nekdo precita, prajem pekny zvysok dna.

Danea

Jonys myslela som skôr kluby nejakého iného charakteru, napríklad športového, keďže si písal, že šport máš rád. Alebo hľadať kluby, ktoré združujú ľudí s podobnými záujmami ako máš ty.

Tomas12345

Ja som mal presne takyto problem dakedy. Nemal som kamaratov, frajerku ale co bolo najhorsie bol som tazko chory.Nevidel som zmysel zivota ale to sa vsetko zmenilo ked som obrátil svoj život Bohu . Zrazu moj zivot zacal mat zmysel , napriek tomu ze som bol tazko chory a stale som nemal kamaratov frajerku nic som bol nesmierny stastny.To si clovek musi zazit na vlastnej kozi inak nepochopi :) Napis my ked tak na mail tomas55555@centrum.cz pokecame :)

jonyska

Jonys, neviem, kde zijes, ale nech to je kdekolvek a ak aj budes musiet ist trochu dalej z vasich kopanic, urcite najdes ludi, co sa neopijaju a nehulia, nemarnia drahocenny cas a chodia do prirody, sportuju, pracuju, davaju sa a filozofuju pri kofole alebo napriklad restauruju stare hrady, aj si zarobia a zoznamia sa. a potom idu zase dalej. To by si velmi skoro hadzal flintu do zita! Zivot je boj, je to cesta. Skusaj, hladaj..najdes. Uvidis...

Jonys

Kluby aj su ked sem byl mensi tak sem tam aj chodil ale proste zacal mi vadit ten smrad prefajcenych mistnosti, ale ak myslis nejaky normalny klub tak v okoli neni zadny iba kluby plne nacenganych chmulu co sa plaza po zemi a za kazdym rohem je od nich nagrcane

Danea

Jonys, takže nepoznáš ľudí, ktorí by sa venovali rovnakým záujmom ako ty. A nemáte naokolí nejaké kluby, niečo, kde by si mohol nových ľudí spoznať? Ak je problém v tom, že si s týmito ľuďmi nerozumieš, lebo majú iné "záujmy" ako fajčenie a alkohol...

starsi

ahoj, neplač... su viacerí taký aj ja a mám 22. nikoho som nebavillebo nechodim piť, fajčiť a tak... nemám ani babu ani kamošov chalanou a ked chcem niekam ist idem sám... nikoho nemám ani v mobile v kontaktoch... dalo by sa povedať že som hoeršie na tom ako ty

Danea

Jonys máš celkom dosť záujmov. Myslíš, že by sa dalo nájsť nejakých ľudí, s ktorými by si mal záujmy spoločné?