Modrá hlina

Cela tema

celá táto téma je obycajna reklama kde si ta ista osoba odpoveda sama sebe tie iste kydy..mas fantaziu ale vidno ta podla tej istej IP adresy :D :D

Katelyn

Ahoj Sionella, ja ked som si kupovala modru hlinu, kupovala som aj 17 rocnej dcere kamaratky a aj sebe, mam 43. Pytala som sa na to v sibircanke, ktora to predava, oni mi povedali, ze vekovo tam nie su limity. Mne to velmi pomohlo a aj dcera kamaratky hovorilo ze jej velmi dobre vycistila chrbat, na ktorom mala vela vyhadzanych pupakov.

Sajmonh

Ahojjte, bol som hodne skepticky ked som si kupil modru hlinu na sajte sibircanky. Ten krem bol pomerne husty a hnedej farby, vona ako keby ihlicie ale skusi som to. Najprv na chrbate, natieral som sa dva razy do dna hlavne po sprche. Dost vela sportujem a potim sa. cize som to nanasal na chrbat. zhruba po tyzdni som si vsimol, ze moje akne zacina ako keby sa hojit, susit sa. po dvoch tyzdnoch som mal chrbat ovela lepsi. takto som to pouzival asi mesiac a pol, kedze som sa casto natieral kupil som si este jeden krem. vysledok, chrbat sa ovela zlepsil a uz s tym nemam taky psychologicky problem. co sa tyka tvare, mam hlavne cierne bodky na nose, od toho to nepomaha ale na cele mi to tiez dobre vycistilo. takze asi tak